Nový realitní portál CINCINK nabízí inzerci zdarma a další výhodné služby

Vybrat si nemovitost ke koupi je úkol nanejvýš obtížný. Během vyhledávání projdete desítky až stovky inzerátů, takže se vyplatí mít přehled o nejrůznějších inzertních portálech. CINCINK je ale mnohem víc a kromě inzerce zde najdete i chytré služby pro kupující i prodávající, aby byl celý proces co možná nejvíce jednoduchý, bezpečný a rychlý. V článku najdete více informací a představení vybraných služeb.

Výhody realitního portálu CINCINK

Nový realitní portál CINCINK vznikl z toho důvodu, aby přinesl lidem pohybujícím se na trhu s nemovitostmi něco trochu víc v porovnání s pouhým výčtem inzerátů. Jde o portál, jehož partnerem je Komerční banka, což umožňuje zároveň zajištění finančních služeb, jako je hypoteční úvěr či spolehlivá bankovní úschova peněz. Pokud máte v plánu prodávat byt či dům, svůj inzerát vložíte na portál CINCINK zdarma. Využít můžete i nejrůznější doplňkové služby, s jejichž pomocí se obyčejná prodejní nabídka promění v profesionálně vypadající prezentaci, která přilákává více potenciálních kupců.

Odhad ceny nemovitosti

Protože ceny za nemovitosti nejsou malé částky, rozhodně se nevyplatí udělat chybu a prodat dům či byt za příliš nízkou cenu. Aby bylo riziko minimální a prodej probíhal za optimální cenu, využijte odhad ceny nemovitosti. Odborník na základě sledovaných parametrů připraví cenový odhad, který slouží jako doporučení pro nastavení akceptovatelné prodejní ceny.

Daňový poradce

Úspěšnou koupí nemovitostí to nekončí a je potřeba správně vyplnit daňové přiznání. S tím může pomoci kvalifikovaný daňový poradce, který vám poradí, co vše je potřeba uhradit. Aktuálně je nutností nezapomenout na fakt, že daň z nabytí nemovité věci hradí kupující.

Úschova peněz

Převod peněz při koupi nemovitosti je vždy ožehavým okamžikem. Aby vše proběhlo správně a bez rizika, že peníze nečekaně zmizí před podpisem důležitých dokumentů, využívá se bankovní úschova peněz. Díky partnerství s Komerční bankou je možné tuto službu sjednat přímo přes portál. Máte tak jistotu, že díky potvrzení o bankovní úschově proběhne celý proces v klidu a bez zbytečných komplikací. Jde o standardní postup, jak bezpečně zaplatit takto velkou částku pro získání nové nemovitosti.

Spočítejte si hypotéku

Partnerem portálu CINCINK je Komerční banka, což znamená, že rovnou na stránkách můžete využít hypoteční kalkulačku online. S pomocí tohoto výpočtu si ujasníte, jestli hledáte v reálném cenovém rozpětí a jak zhruba může být vysoká výše vaší měsíční splátky. Konkrétní přesná čísla záleží i na dalších faktorech, ale domlouvání detailů probíhá již přímo při sjednávání půjčky. Pro základní orientaci a výpočet budou stačit výsledky z online hypoteční kalkulačky.

Komentáře

Komentáře