Vyberte si byt v novém rezidenčním projektu na Praze 10 v Malešicích

Aktuální situace na trhu s nemovitostmi je stále velmi napjatá a nových bytů je nedostatek. Proto se každý nový developerský projekt v Praze těší náležité pozornosti. A jinak tomu není ani v případě rezidenčního bydlení od Metrostav Development, které vzniká v půvabné čtvrti na Praze 10 v Malešicích. Jaké byty jsou k dispozici a kdy je plánované dokončení stavby? To všechno se dozvíte v následujícím článku.

Nové byty Malešice

Projekt Malešický háj si klade za cíl vytvořit další moderní bydlení v příjemné lokalitě s dostatkem občanské vybavenosti i krásnými zelenými parky. Malešice jsou jako součást Prahy 10 poměrně snadno a rychle dostupné do centra města, takže nabídnou bydlení pro rodiny s dětmi i pracující lidi. Součástí projektu, který bude tvořen 5 bytovými domy, bude 107 bytů.

Dispozice bytů

Prodej bytů Praha 10 bude obsahovat hned 107 bytů s různými dispozicemi. Nechybí menší jednopokojové byty o rozloze kolem 30 m2, ale i luxusní pětipokojové byty s podlahovou plochou přes 130 m2. Na své si tak přijde opravdu každý. Blízko přírody vzniká krásné bydlení přímo v hlavním městě Praha. Není se čemu divit, že řada z nabízených bytů je již rezervována nebo dokonce prodána. Rozhodně tak na nic nečekejte a nahlédněte do nabídky bytů v novostavbě Malešice.

Termíny dokončení

Aktuálně je projekt ve fázi zahájení prodeje, který byl odstartován v polovině roku 2021. Ve stejném období započala také samotná výstavba bytových domů. Plánované dokončení a kolaudace novostavby Malešice je stanovena na konec roku 2022. Nastěhování do těchto bytů by tak mělo být možné k polovině roku 2023. Byty Praha 10 jsou však již v dnešní době velmi žádané a podobně velké projekty nejsou v dané lokalitě plánovány. Jde tak o velmi zajímavou nabídku, která jistě stojí za pozornost.

Komentáře

Komentáře