Proč návrhy interiérů svěřit do rukou profesionálů?

Pouštíte se do rekonstrukce interiéru? V takovém případě byste měli vědět, že se vyplatí investovat i do bytového architekta, jenž vám pomůže navrhnout nejen vzhled jako takový, ba i vhodné a praktické vybavení. Pokud se vám zamlouvají minimalistické a nadčasové interiéry, ovšem nemáte vůbec žádný cit pro design, zvyšte trochu svůj rozpočet a zkonzultujte všechno s profesionálem. V následujících řádcích vám prozradíme, proč byste měli oslovit bytového designéra.

Jestliže máte ve svém rodinném domě, respektive bytě, atypický prostor, ale nemáte vůbec představy o tom, jak ho efektivně využít, pomohou vám návrhy interiérů od odborníků. Je místnost příliš malá, nebo úzká? Uprostřed ní se nachází sloup? Pro bytového designéra to nejsou žádné překážky, ba naopak dokáže zapojit svou fantazii a vykouzlit něco, nad čím vám zůstane i rozum stát.

Jste nerozhodní? A líbí se vám toho moc?

Prohlížíte si časopisy s inspirací, zamlouvají se vám různé styly, a tak nemáte ponětí, jak jednotlivé prvky zkombinovat? Bytový architekt vám pomůže rozhodnout se v nepřeberném množství tapet, koberců, doplňků, nábytku i dalšího vybavení. Důležité je, abyste se cítili opravdu jako doma, ale nesmí se zapomínat ani na praktickou stránku věci.

Uvědomte si, že byt, dům, ale i malý pokoj jsou mnohem víc než jen střecha nad hlavou. Jedná se o místa, kde trávíte nejvíce času, a proto by vám mělo záležet na tom, v jakém prostředí žijete, nemyslíte?

Kdo nabízí návrhy interiérů?

Jestliže hledáte specialistu na návrhy interiérů, určitě vás nadchnou reference společnosti CZECH DESIGNERS. Pod touto značkou vystupují Ing. Martin Bureš a Ing. Vendula Kvapilová. Společně vytváří z fádních prostorů někdy až umělecká díla. Toužíte také po proměně? Oslovte je, litovat nebudete.

Komentáře

Komentáře