Co všechno kryje pojištění nemovitosti? Budete se divit

Jakkoli je pojištění užitečným finančním produktem, lidé o něm nezřídka mají mlhavé nebo dokonce mylné představy. Obzvlášť se pletou u pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti, která dokonce často ani nerozlišují. Jde přitom o dva různé druhy pojištění, každé z nich má svoji funkci a své opodstatnění.

Jak to je?

Obecně se pojištění nemovitosti vztahuje na stavbu a její nedílné součásti, zatímco pojištění domácnosti se týká vybavení, předmětů uvnitř stavby. Obě pojištění i přes zažité mýty mohou chránit jak dům, tak byt. To platí i pro pojištění nemovitosti online, které nabízí pojišťovna Generali.

Pojištění Generali se však netýká jenom samotné stavby, jeho rozsah je mnohem širší, což dokazuje i pojištění nemovitosti kalkulačka. Pojištění nemovitosti Generali tak odpovídá potřebám každého moderního člověka, který chce chránit svůj domov.

Pojištění nemovitosti ochrání vše

Pojištění nemovitosti kalkulačka nerozlišuje pouze byt či dům. Počítá také s rozestavěným domem včetně stavebního materiálu, může se vztahovat i na rozestavěný byt, a to včetně podílu na společných prostorách domu. Pozor, a to stále ještě není všechno.

Pojištění nemovitosti Generali, pojištění, které myslí na všechno, pokrývá také drobné stavby, technická zařízení a zahradu. Vztahuje se tak i na garáž, zahradní kuchyň, skleník, oplocení, studnu, dokonce i zahradní nábytek a zahradní techniku, bazén aj. Nezapomíná ani na terénní úpravy.

Pojištění nemovitosti online se vždy týká základních součástí stavby, jako jsou okna, dveře nebo střecha, více odhalí pojištění nemovitosti kalkulačka. Nabídka Generali jde dál, pokrývá i takové záležitosti jako jsou solární panely. Vztahuje se i na základní vybavení domácnosti, jako je například kuchyňská linka, vestavěné skříně nebo pračka. Ano, v tomto zachází dále do domu či bytu, než je u tohoto druhu pojištění obvyklé. Generali vůbec přináší více než jiné pojišťovny, bez spoluúčasti klienta.

Něco navíc

S pojištěním nemovitosti Generali získáte také praktické asistenční služby, které slibují usnadnění života. A nezůstává jenom u slibů. Pojišťovna přichází s pomocnou rukou v případě technické havárie nebo třeba zablokování dveří. Dokáže zajistit odborníka na opravu a údržbu, najde kvalitního řemeslníka, ať už je to instalatér, topenář, sklenář, elektrikář, obkladač, malíř, lakýrník, klempýř, zedník nebo jiný specialista.

Pomůže také zorganizovat náhradní ubytování, pokud domácnost bude následkem pojistné události neobyvatelná. Taková událost je jistě stresující, proto tuto formu podpory pojišťovny, jako úlevu od stresu, nejeden ocení.

Pojištění nemovitosti online navíc můžete doplnit o rozšířené asistenční služby, pozáruční servis spotřebičů nebo občanskou odpovědnost.

Komentáře

Komentáře