Developer Endeka hlásí: Děláme Brno hezčí

Mladí lidé, kteří se chtějí stěhovat do velkého města, jako je Praha či Brno, to mají těžké. Pokud totiž nechtějí bydlet v okrajové části s dostupností do centra kolikrát delší než půl hodiny, musí se spokojit buď s bytem v paneláku, nebo se starým domem zralým na rekonstrukci.

Tuto tristní situaci se snaží vylepšit developer Brno s názvem Endeka. Společnost působící na území Brna vykupuje staré domy, citlivě je rekonstruuje a pak prodává. Díky tomu je opět možné sehnat moderní bydlení v centru či v odlehlejší lokalitě, pokud přece jen dáte přednost spíš přírodě než těsné blízkosti centra.

Brno pod rukama developera jenom kvete

Činnost firmy Endeka má daleko větší rozměr než jen navýšení nabídky atraktivního bydlení v centru. Nemálo přispívá k tomu, aby bylo Brno zase o kousek malebnější. Zbavuje město starých a oprýskaných fasád, neudržovaných zahrad i polorozpadlých plotů. Ostatně, sloganem firmy je Děláme Brno hezčí!

Pokud jste si v poslední době všimli, jak se proměnily některé domy, nebo celé ulice v různých městských částech Brna, je dost možné, že v tom má prsty právě Endeka.

I vy můžete bydlet v nově rekonstruovaném domě

Endeka vykupuje výhradně celé domy. Ne paneláky, ale spíš staré zděné domy, které zrekonstruuje a poté byty v nich prodává. Jestliže vás tedy zajímá prodej bytů Brno, a to konkrétně nových, moderních a rekonstruovaných bytů, určitě zapátrejte na webu Endeka.cz v kategorii Naše projekty.

Aktuálně tam najdete například domy na ulici Táborská, Kořenského, Horova, Slámova, Přadlácká nebo Kobylín. Pro inspiraci si můžete prohlédnout také již realizované rekonstrukce doplněné o reálné fotky.

Endeka rekonstruuje staré byty skutečně s citem, je to vidět při pohledu zvenčí i zevnitř. Interiéry jsou osobité, výjimečné a vytváří příjemnou atmosféru. V takovém domě je pak radost bydlet!

Komentáře

Komentáře