Ustelte si zdravě na zdravotních matracích

Zdravý spánek se odráží na kvalitě našeho života a na našem zdraví. Vědci objevují stále nové poznatky týkající se spánku a jeho vlivu na lidské tělo i mysl. Spánek zlepšuje naši paměť, podporuje náš výkon i kreativitu, zlepšuje naši pozornost, zamezuje vzniku různých zánětlivých procesů, podporuje imunitní systém, snižuje stres a působí antidepresivně. Dokonce nám podle výzkumů prodlužuje život. A věděli jste, že si díky dobrému spánku máme mnohem větší šanci udržet správnou hmotnost a netloustnout?

Třetinu života trávíme v posteli – pořád chcete tvrdit, že na matraci nezáleží?

Většina z nás tráví v postel třetinu svého života. Přestože se říká, že osmihodinový spánek je mýtus, málokomu z nás stačí kratší. Těžko se však můžeme probudit odpočatí a dokonce nabiti energií, pokud se nám nespalo dobře.

Nevhodná matrace umí být příčinou celé řady obtíží. Od únavy z nevyspání, přes bolesti zad, kloubů nebo hlavy. Je to právě matrace, která umí zcela změnit náš život. A to jak k lepšímu, tak k horšímu. Říká se, že za řadou civilizačních nemocí stojí náš sedavý život. Já říkám, že za polovinou z nich stojí nevhodná matrace.

Ustelte si lépe – na českých zdravotních matracích Matex

Ať již hledáte matrace 90×200 cm na jednolůžko, nebo velké matrace 180×200 cm, najdete je v e-shopu firmy, která nabízí obrovské množství variací zdravotních matrací všech běžných velikostí – www.matrace-matex.cz. Vybrat si lze latexové i pružinové matrace. Dále matrace s línou pěnou, s BIO pěnou, ze studené pěny, z Flexifoam pěny i z RE pěny. V nabídce nechybí ani dětské, partnerské nebo XXL matrace s vyšší nosností. Jednoduše si vyberete rovněž matrace podle tvrdosti.

140cm matrace – to je pohodlí i pro singles

Stále oblíbenější jsou velké postele i pro jednotlivce. Matrace 140×200 cm se hodí i jako kompromis pro partnerské spaní v menších ložnicích, jsou však ideální pro každého, kdo žije jako singles a chce si dopřát skutečné pohodlí. Oblíbeným modelem ze sortimentu Matex je model Raketa se sedmi zónami. Každá strana matrace nabízí jinou tvrdost, takže si snadno vyberete, která vám aktuálně více vyhovuje. Jádro matrace tvoří vakuová pěna Flexifoam s výbornou prodyšností. Aktuálně k matraci dostanete zdarma i paměťový polštář.

Komentáře

Komentáře