Když to bez dodávky nejde, nemusíte si ji hned kupovat

Stává se, že nám život přeroste doslova přes hlavu. Třeba potřebujeme k čalouníkovi odvézt starší sedačku na opravu. Nebo stěhujeme sebe či firmu. Ve chvíli kdy rekonstruujeme, stavíme, zařizujeme, případně sportujeme s poněkud nadrozměrnými sportovními pomůckami. Prostě život přinese situaci, kdy nám náš osobáček již nestačí. Ani v případě, že máme prostornějšího „kombíka“. Tehdy nemusíte hned vybílit bankovní účet a kupovat dodávku. Tu si lze půjčit: krátkodobě i dlouhodobě.

Půjčte si dodávku na cokoliv, co potřebujete

Soukromě i k podnikání – půjčovna dodávek Ostrava vám dodávku zapůjčí na cokoliv. Krátkodobá zápůjčka pro soukromé osoby se hodí například ke stěhování, větší nákupy nábytku, jestliže stavíte, rekonstruujete, nebo třeba jen nakupujete ve větším na zahradu. Odvézt vzrostlé stromy ze zahradnictví – to už chce skutečně větší automobil.

Stejně tak se hodí dodávka podnikatelům. I ti, co podnikají spíše v kancelářích, občas potřebují větší auto. Nemluvě o podnikatelích, kteří naskladňují zboží, ev. jej občas musí dopravit k zákazníkům. Dodávky Ostrava – to je ale i služba přepravcům, kteří si chtějí automobil půjčit dlouhodobě pro svůj core business. Firma nabízí i takové speciality, jako jsou dodávky upraveny k přepravě palet a zboží na paletách.

Co mi firma půjčí?

Z vozového parku společnosti si můžete půjčit za cenu od 1430 Kč na den dodávku Mercedes Sprinter, které se hodí především pro přepravu stavebního materiálu a stěhování. Dodávka Volkswagen Crafter se půjčuje od 1600 Kč na den a je vhodná rovněž pro přepravu stavebního materiálu, ale i na převoz dlouhých rozměrů. Za cenu od 1300 Kč na den si lze zapůjčit Peugeot Boxer, což je automobil ideální na stěhování.

Stěhování v Ostravě – svépomoci i na klíč

Chcete se levně přestěhovat? Lze to svépomoci (díky tomu, že si půjčíte dodávku na stěhování), ale i s profesionální pomocí. Stěhování v Ostravě dokážete cenově dostat na pouhých 2900 Kč, což představuje zapůjčení vhodné dodávky na víkend. Využít však jde i profislužby: od zabalení krabic po jejich vybalení. Naplánujte si své stěhování zcela na klíč podle vlastních potřeb – a je jedno, jestli se stěhujete v Ostravě, do jiného města nebo do zahraničí. Firma se nebojí ani těžkých břemen, jako jsou litinová kamna, klavír a těžký nábytek.

Komentáře

Komentáře