Sušice, Nuzerov
K prodeji nabízíme pozemek o výměře 2 649 m², na kterém je dle územního plánu možná výstavba jednoho rodinného domu venkovského typu, chalupy či rekreační chaty. Pozemek je tedy veden jako zastavitelný a nachází se v malebné přírodní krajině nedaleko Šumavy, která poskytuje klid, prostor a krásné výhledy.
Pozemek má charakter louky, pastviny, zahrady s několika ovocnými stromy. Terén je členitý a mírně svažitý, což mu dodává jedinečný venkovský ráz. Přístup je zajištěn obecní zpevněnou komunikací, přičemž poslední krátký úsek je nezpevněný.
Pozemek lze oplotit a využít mnoha způsoby. Výhodou je kopaná studna s dostatkem vody a také možnost napojení na elektřinu – v sousedních stavbách je již zavedena a existuje souhlasné stanovisko ČEZ k připojení. Odpadní vody je možné řešit s domovní ČOV. V lokalitě není kanalizace ani plyn. Pokud chcete bydlet obklopeni krásnou přírodou, je to to pravé místo pro Váš nový domov. Volejte pro více informací či domluvení prohlídky.
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Carmen Idris Beshirová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Sušici (okr. Klatovy)?