Prodej bytu 2+1, Hradec Králové, třída Edvarda Beneše, 71 m2

třída Edvarda Beneše, Nový Hradec Králové

5 100 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 22 794 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Hradci Králové

Informace k bytu

..."když potřebujete rozhled a prostor je pro Vás důležitý“

Prodáme prostorný byt 2+1 / 2× lodžie na Moravském předměstí

Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 2+1 s dvěma lodžií, situovaný v 6. Upodlaží panelového domu se dvěma výtahy. Byt je v osobním vlastnictví.

Financování Vám zajistíme do 24 hodin od prohlídky – nabídku optimalizovanou pro aktuální úrokové období Vám dodáme bez zbytečného odkladu.

Byt prošel v uplynulých cca 10 letech částečnou rekonstrukcí a je ve velmi dobře udržovaném stavu. Ve zděném jádře se nachází koupelna s vanou, která je oddělena od samostatného WC. Prostorná kuchyně (cca 15,4 m²) je vybavena rohovou kuchyňskou linkou, myčkou a kombinovaným sporákem.

Z obou neprůchozích pokojů (cca 19,72 m² a 21,45 m²) je vstup na lodžie (každá cca 3 m²) s otevřeným výhledem na zástavbu rodinných domů a město. V bytě jsou nové rozvody a částečně nová elektroinstalace (kuchyně a jádro). Podlahy tvoří kombinace dlažby a PVC. Plastová okna s žaluziemi jsou orientována na jihovýchod a severozápad.

Přímo v bytě se nachází praktická komora/šatna u vstupních dveří. Díky své velikosti a dispozičnímu uspořádání nabízí byt několik možností úprav – např. na 3+kk s průchozí šatnou. Jednu z variant si můžete prohlédnout ve 3D virtuální prohlídce na našich stránkách.

Dům je v dobrém technickém stavu – jedná se o nejmladší panelovou výstavbu z 90. let s lepšími izolačními vlastnostmi. V docházkové vzdálenosti se nachází nemocnice, MHD, večerka, poliklinika, supermarket Albert, pošta a řada dalších obchodů. Vše důležité máte na dosah.

Byt je volný po dohodě.

Parametry bytu

Cena
5 100 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
11. 7. 2025
Adresa
třída Edvarda Beneše, Nový Hradec Králové
ID
N00056
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Patro
6.
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
71 m2
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory
Zdroj topení
Ústřední dálkové
Zdroj teplé vody
Centrální dálkový ohřev
Lodžie
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo KALKUS & CO.

KALKUS & CO.

Velké náměstí 132/22, Hradec Králové

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Libor Kalkus

Libor Kalkus

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Hradci Králové?

Podobné nemovitosti