Prodej rodinného domu, Horní Řasnice, 200 m2

Horní Řasnice

12 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 61 907 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Horní Řasnici

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k domu

Dovoluji si Vám nabídnout prodej domu se stodolou, pergolou, rybníčkem a pozemky o celkové velikosti 6.788 m². Jedná se o výjmečnou nabídku bydlení s maximálním klidem a soukromím.
Dům o ploše 200 m² skládající se z obytné a hospodářské části. Hlavní budovou je dům, který je rozdělen na obytnou část s pěti místnostmi a na hospodářskou část. Po vstupu do přízemí se ocitnete na chodbě, která dům rozděluje na polovinu v jedné je sklípek na potraviny a pití, technická místnost, a koupelna s rohovou vanou. Ve druhé je obývací kout s kuchyňskou linkou a dominantou celého prostoru jsou velká kachlová kamna s vytápěnou pecí se spaním, kterou oceníte při chladném počasí. Z chodby je dále průchod za dům, kde je dřevník a kůlna pro zahradní nářadí. Do patra je vstup z chodby po dřevěných schodech. V patře je velká ložnice se šatnou, 2 dětské pokoje a jeden pánský pokoj s kulečníkovým stolem a křesly pro odpočinek. Tento pokoj lze využít i jako ložnici pro hosty. V přízemí domu je prostor stodoly, kde je uskladněna technika a nářadí potřebná pro provoz domu. Celý dům je po kompletní rekonstrukci: podlahy, rozvody vody a odpadů, elektřiny, dřevěná okna, střecha atd. Nábytek a dveře jsou původní a byly odborně restaurovány, aby se nenarušila atmosféra a kouzlo nemovitosti. Vytápění domu je pomocí kachlových kamen nebo díky elektrickému kotli. Dům má dvě vlastní studně, ale lze se připojit na městský vodovod jež je přiveden na pozemek. Dům má vlastní čističku odpadních vod.
Pozemek u domu je upravovaný a rozdělen na tři části v první je příjezdová komunikace u které je kurník pro chov slepic a nové králikárny, kdyby se nový majitelé chtěli věnovat chovu zvířat. Dále je zde zastřešené stání pro dva automobily. V druhé části je samotný dům pergola se sezením a grilem na oslavy nebo jen trávení volného času s rodinou a přáteli. Dále je tu menší sad s ovocnými stromy, které každý rok plodí.
V poslední pomyslné části pozemku je vlastní rybník s rybářskou baštou, která je vybavena nábytkem ze sekvoje, ve které lze relaxovat, nebo jen nerušeně přemýšlet. U rybníku je studna a lze ho z ní dopouštět. Na celém pozemku jsou vzrostlé dřeviny a okrasné květiny, díky který je celý pozemek ještě útulnější.
Na chalupu dorazíte za 1,5 hodinky pohodové jízdy z Prahy, Frýdlant je vzdálený 10 km a Liberec cca 30 km. Ve Frýdlantském výběžku se nachází Přírodní park Peklo a zasahují sem i severní části Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Nalézají se zde přírodní rezervace Křížový a Vápenný vrch, spolu s přírodními památkami Bílá skála, Hadí kopec. Oblast frýdlantského výběžku je oblíbeným cílem pěších turistů i cyklistů z dalekého okolí. Ale i v zimním období si zde přijdete na své je tu velké množství běžeckých stop ale i sjezdovky. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku mě neváhejte kontaktovat

Parametry domu

Cena
12 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
9. 7. 2024
Adresa
Horní Řasnice
ID
N00201
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
200 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha budovy
122 m2
Plocha nemovitosti
6788 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
ČOV pro celý objekt
Topení
Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Horní Řasnici?

Podobné nemovitosti