Prodej pozemku pro bydlení, Šťáhlavy, Polní, 1281 m2

Polní, Šťáhlavy

6 390 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 30 453 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Šťáhlavech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Pro Západ realitní s.r.o. zakládající člen nezávislé komunity makléřů

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Střechy

Informace k pozemku

Hledáte opravdu velký pozemek v těsné blízkosti západočeské metropole? Možná jste ho právě našli.

Kopta reality nabízí k prodeji větší, rovinatý pozemek o ploše 1.281 m2 a to na adrese ul. Polní, Šťáhlavy, okres Plzeň-město. Tato klidná lokace je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro klidné seniorské bydlení. Velikost pozemku vybízí k výstavbě většího domu, bazénu a dostatku parkovacích míst. Na pozemek je již do el. sloupku přivedena elektřina 230 V, 380 V a dále vodovodní přípojka z řadu. Kanalizace je v přilehlé komunikaci. Pozemek je mimo záplavové území. Na již zhotovené komunikaci jsou připravena 2-3 veřejná stání. Pozemek je z pravé strany (pohled od ulice) oplocen, na této straně je již vystavěn rodinný dům. Po levé straně je zatím prázdný pozemek bez zástavby. Zadní strana pozemku je ohraničena polem a blízkým lesoparkem/ alejí. Silniční provoz je minimální , jedná se o "slepou silnici" pouze pro místní obyvatele.
Majitel má již zpracovaný projekt na výstavbu nízkopodlažního , nepodsklepeného domu 4+kk o zast. ploše cca 150 m2. Cena projektu je již v ceně, nicméně není nutné jej samozřejmě realizovat či využít. V blízkosti se nachází škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta. Vlakové nádraží cca 0,5 km od domu. Obchodní centrum OC Olympie pouhých 7 minut jízdy autem. Velmi rychlé a časté spojení do Plzně a na dálnici D5 Praha - Plzeň - Rozvadov. Okolí Šťáhlav a vůbec celý JV směr od Plzně je krásnou, rekreační lokalitou s dominantou hradu Radyně, zámku Kozel a hlubokými lesy pro pěčí turistiku, cykloturistiku a další sportovní vyžití.
Dle informací ze stavebně správního odboru je dle stávajícího územního plánu jediná prostorová regulace ta, že objekt může mít maximálně 2 nadzemní podlaží.

Při platbě v hotovosti, rychlém jednání je majitel ochoten jednat o ceně.

Budu se na Vás těšit na prohlídce pozemku.
Jan Kopta, DiS.
makléř a jednatel Kopta reality s.r.o.

Parametry pozemku

Cena
6 390 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
29. 6. 2024
Adresa
Polní, Šťáhlavy
ID
0330
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1281 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Kopta reality

Kopta reality

Jablonského 2200/62, Plzeň

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Jan Kopta, DiS.

Jan Kopta, DiS.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Šťáhlavech?

Podobné nemovitosti