Našli jsme pro vás 6 nabídek pozemků k prodeji v Starém Městu (okr. Uherské Hradiště)


Prodej pole, Staré Město, 5735 m2

Prodej pole, Staré Město, 5735 m2

Staré Město

292 502 Kč /za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, Staré Město, Velehradská, 1199 m2

Prodej pozemku pro bydlení, Staré Město, Velehradská, 1199 m2

Velehradská, Staré Město

2 490 000 Kč /za nemovitost
Frami Real

Prodej pole, Staré Město, 6377 m2

Prodej pole, Staré Město, 6377 m2

Staré Město

286 965 Kč /za nemovitost

Prodej pole, Staré Město, 1682 m2

Prodej pole, Staré Město, 1682 m2

Staré Město

63 985 Kč /za nemovitost

Prodej komerčního pozemku, Staré Město, Zerzavice, 374 m2

Prodej komerčního pozemku, Staré Město, Zerzavice, 374 m2

Zerzavice, Staré Město

7 265 000 Kč /za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, Staré Město, Zerzavice, 374 m2

Prodej pozemku pro bydlení, Staré Město, Zerzavice, 374 m2

Zerzavice, Staré Město

7 265 000 Kč /za nemovitost

Zobrazeno 1-6 z 6 záznamů.
Banner hypotéka

Nenašli jste vhodný pozemek k prodeji? Zkuste další kategorii pozemků.