Na Valtické, Břeclav, Charvátská Nová Ves
Nabízím ke koupi světlý a příjemný družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví o dispozici 3+1 a výměře 69 m2, který se nachází v 5. podlaží ze 6 bytového domu na okraji sídliště Na Valtické v Břeclavi.
Byt je ve velmi zachovalém stavu a v minulosti prošel částečnou modernizací. Původní bytové jádro bylo nahrazeno zděným, upravena byla také kuchyň a elektroinstalace v prostoru kuchyně a bytového jádra. Koupelna je se sprchovým koutem, WC je oddělené. V obývacím pokoji je plovoucí podlaha. Rychlý internet je zajištěn prostřednictvím optického kabelu od O2.
Kuchyně a obývací pokoj nabízí krásný výhled do zeleně. K bytu náleží lodžie a sklepní kóje.
Poloha na okraji sídliště nabízí příjemnou kombinaci klidnějšího bydlení a zároveň výborné dostupnosti veškeré občanské vybavenosti. V blízkosti se nachází základní i mateřská škola, supermarket, zastávky MHD a také příroda vhodná pro procházky či sport.
Byt je v družstevním vlastnictví, již bylo ale zažádáno o převod do osobního vlastnictví a byt je tak možné financovat prostřednictvím hypotečního úvěru.
Bytový dům je částečně revitalizovaný (zateplení ze severní strany). Byl postaven jako jeden z posledních na sídlišti.
Více informací vám rád poskytnu telefonicky nebo e-mailem.
V případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Mgr. Radek Pavlíček
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Břeclavi?