Soccer reality

Prodej rodinného domu, Nehvizdy, Javorová, 80 m2

Javorová, Nehvizdy

11 890 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 53 141 Kč /za měsíc

(vč.kompletního právního servisu a advokátní úschovy kupní ceny)

Spočítat stěhování
Prověřené firmy v Nehvizdech

Informace k domu

Je vám byt malý, ale nechcete dům, ve kterém vás po koupi čeká další rok rekonstrukce? V Javorové ulici v Nehvizdech nabízím precizně udržovaný dům 4+kk, do kterého se můžete ihned nastěhovat.

Dům s užitnou plochou 80 m² byl zkolaudován v roce 2015. V přízemí najdete obývací pokoj propojený s kuchyní a přímým vstupem na zahradu, vstupní chodbu a samostatnou toaletu. V patře jsou tři neprůchozí pokoje a koupelna s WC – ideální jako ložnice, dva dětské pokoje nebo pracovna.
Součástí prodeje je kuchyňská linka se spotřebiči a vestavěný nábytek. V ložnicích v patře byla původní izolační dvojskla vyměněna za trojskla. V místnostech je vinylová podlaha v příjemném dekoru dřeva a ve zbylých částech domu keramická dlažba. Nechybí ani optický internet.
Jihozápadně orientovaná zahrada o ploše 227 m² nabízí dostatek prostoru pro děti i odpočinek, ale zároveň nevyžaduje náročnou údržbu. Na obytnou část navazuje zastřešená terasa o ploše 21 m² s pergolou a venkovním krbem. Zahradní domek o ploše 10 m² s elektřinou poskytne místo pro kola, zahradní vybavení i další věci, které rodina potřebuje.

Před domem pohodlně zaparkují dvě auta. Oplocený pozemek uzavírá brána na dálkové ovládání, takže děti mohou bezpečně využívat zahradu a rodiče ocení větší klid.

Dům je napojen na vodovod, tlakovou kanalizaci, elektřinu a plyn; vytápění i ohřev vody zajišťuje plynový turbokotel. Obrovskou výhodou tohoto domu jsou velmi nízké provozní náklady do 5.000 Kč/měsíčně.
Vzrostlá zahrada je už jen třešničkou na dortu, nemusíte nic vymýšlet, plánovat ani nakupovat, je tu vše co potřebujete.
Nehvizdy jsou skvělým místem pro rodinný život. V obci je MŠ i ZŠ, školní jídelna, družina, dětské centrum, kroužky, sportovní hala, hřiště, obchody, služby i zdravotní péče.
Na metro B Černý Most se dostanete autem přibližně za 10 minut a přímým autobusem zhruba za 20 minut. Výhodou je také rychlé napojení na dálnice D10 a D11 a vlaková zastávka ve vedlejších Mstěticích - centrum PHY 25 min.

Pokud hledáte hotový rodinný dům se zahradou a Prahou stále na dosah, ráda vám ho osobně ukážu. Ev. číslo: 657112.

Parametry domu

Cena
11 890 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
vč.kompletního právního servisu a advokátní úschovy kupní ceny
Aktualizováno
18. 8. 2026
Adresa
Javorová, Nehvizdy
ID
657726
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Rohový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
80 m2
Zastavěná plocha
48 m2
Podlahová plocha
80 m2
Plocha pozemku
275 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
129 kWh/m2 za rok
Topení
Lokální plynové
Terasa
Parkování
Spočítat stěhování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Lenka Pechová

Lenka Pechová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Nehvizdech?

Podobné nemovitosti