Fibichova, Stráž pod Ralskem, okres Česká Lípa
Hledáte moderní rodinný dům, který nabídne klid, soukromí a zároveň bezprostřední kontakt s přírodou? Pak by vás mohla zaujmout tato novostavba o dispozici 4+kk ve Stráži pod Ralskem.
Dům se nachází v klidné rezidenční části tvořené převážně novými rodinnými domy. Lokalita nabízí příjemné a bezpečné prostředí pro rodinný život, dostatek soukromí a výbornou dostupnost okolní přírody. Velkou výhodou je také přímé napojení na cyklostezku vedoucí ze Stráže pod Ralskem směrem na Ještěd, kterou ocení milovníci cyklistiky, běhu i procházek.
Dispozice 4+kk poskytuje dostatek prostoru pro rodinné bydlení i pohodlnou práci z domova. Dům je navržen s důrazem na praktičnost, vzdušnost a dostatek přirozeného světla. O komfortní bydlení a nízké provozní náklady se stará moderní tepelné čerpadlo.
Jedním z největších benefitů této nemovitosti je rozlehlý pozemek o výměře 1 530 m², který nabízí dostatek prostoru pro vybudování bazénu, dětského hřiště, relaxační zóny i venkovního posezení s grilem. Zastavěná plocha domu činí 109 m² + kryté parkovací stání pro dvě osobní auta. Na zahradě se dále nachází volně stojící zahradní domek o rozměrech 6 x 6 metrů, který lze využít pro uskladnění zahradní techniky, jako dílna, posilovna nebo jako garáž pro další dva automobily.
Pokud hledáte moderní dům bez nutnosti dalších investic, který spojuje kvalitní bydlení, velkorysý pozemek, klidnou lokalitu a přírodu doslova na dosah, pak by tato nemovitost rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti.
Rád vás domem provedu a zodpovím všechny vaše dotazy. Samozřejmostí je také kompletní zajištění nejvýhodnějšího financování.
U Velkého rybníka 2324/20, Plzeň
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
KYPTA - reality s.r.o.
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Stráži pod Ralskem?