Vlčí Hora, Chrudim II
Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v atraktivní a klidné lokalitě Chrudim – část Vlčí Hora, která zaujme nejen svou dostupností, ale i příjemným prostředím s krásným výhledem na město a okolní krajinu.
Dům není novostavbou, avšak vyniká nadstandardním vybavením, kvalitními materiály a důrazem na detail v celém interiéru.
Nemovitost je dispozičně řešena do několika podlaží:
• Suterén nabízí praktické zázemí v podobě prádelny a sauny.
• Přízemí disponuje garáží se vstupem přímo do domu, místností využívanou jako posilovna a prostornou koupelnou se sprchovým koutem i vanou.
• 1. patro tvoří hlavní obytný prostor – kuchyň propojená s obývacím pokojem, jehož dominantou jsou luxusní kachlová kamna. Dále zde najdete pracovnu, ložnici a vstup na balkon/terasu.
• 2. patro nabízí tři samostatné pokoje a velkorysou koupelnu se sprchovým koutem, vanou a saunou, vše v nejvyšším standardu.
• Podkroví slouží jako další obytný prostor.
Samozřejmostí je toaleta na každém patře a moderní zabezpečení – v každém podlaží je instalován videotelefon pro komfortní ovládání vstupu.
Interiér domu je vybaven nábytkem z masivního dřeva, doplněným o křišťálové lustry, designová zrcadla, hodnotné obrazy a ručně vyráběné koberce, což vytváří jedinečnou atmosféru luxusu a elegance.
K domu náleží pečlivě udržovaná zahrada s dostatkem zeleně a krásným výhledem na město. Dům disponuje také třemi balkony.
Technické parametry:
• plastová okna s trojskly
• kvalitní zateplení
• vytápění plynovým kotlem
• dvě klimatizační jednotky
• luxusní vířivá vana (Jacuzzi)
Tato nemovitost je ideální volbou pro náročné klienty, kteří hledají prostorné a komfortní bydlení v klidné lokalitě s výbornou dostupností.
Na Parohách, Pardubice
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Daniela Bradová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Chrudimi?