Podhradí
V Podhradí u Aše, na okraji lesa a v tichu Smrčin, stojí dům, který v sobě nese klid venkova.
Dvě samostatné bytové jednotky otevírají prostor pro vícegenerační bydlení, společné rodinné chvíle i možnost vlastního zázemí s pronájmem.
Na užitné ploše cca 165 m² se prolíná vůně dřeva, teplo krbových kamen a pocit domova. Rozlehlý pozemek o cca 1 284 m² (dalších cca 783 m² v pronájmu s možností odkupu) zve k odpočinku, zahradničení i snění.
Přízemí nabízí útulný obývací pokoj, kuchyni s jídelnou, pokoj, koupelnu i garáž (druhá garáž je samostatně stojící na pozemku) ; v patře čeká druhý byt s možností vybudování koupelny. Dům je podsklepený, s půdou vhodnou k vestavbě.
Ideální místo pro ty, kteří hledají klid, prostor a dotek přírody, přesto s výbornou dostupností do Aše i k německým hranicím. Doporučujeme prohlídku tohoto krásného domu, o který bylo s láskou pečováno.
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Eva Milcová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Podhradí (okr. Cheb)?