Prodej rodinného domu, Velké Hoštice, Nádražní, 258 m2

Nádražní, Velké Hoštice

4 730 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 21 140 Kč /za měsíc

(provizi hradí prodávající)

Prověřené firmy v Velkých Hošticích

Pojištění a finance

Informace k domu

Nabízíme k prodeji bývalou nádražní budovu ze začátku 20.století v obci Velké Hoštice na adrese Nádražní 228.

Jedná se o třípodlažní zděnou stavbu s částečným podsklepením. V současné době je nevyužívaná. Nemovitost o celkové užitné ploše 258 m² představuje jedinečnou investiční příležitost pro developery i soukromé investory. Celková plocha pozemku je 674 m2.

Objekt se nachází v Moravskoslezském kraji a jedná se o patrový dům s možností rozsáhlé rekonstrukce a změny využití.

Díky své dispozici a velikosti nabízí budova možnost vybudování několika bytových jednotek, případně kombinace bydlení a podnikání. Objekt má zachovaný charakter historické nádražní budovy, což mu dodává jedinečnou atmosféru a zároveň otevírá prostor pro zajímavý developerský záměr.

K této nemovitosti byla vyhotovena případová studie, kterou můžeme poskytnou k náhledu a je názorně zobrazena i ve fotografií.

1NP kavárna s rozšířenou venkovní terasou, sociální zázemí pro hosty,
2NP navrženy 3 dvoulůžkové pokoje a koupelnami,
3NP 2 dvoulůžkové pokoje se samostatnými koupelnami.

Nemovitost se nachází v klidné části obce s dobrou dostupností do Opavy i okolních měst. Budoucímu majiteli nabízí široké možnosti využití a příležitost vytvořit atraktivní rezidenční projekt.



Cena je 4 730 000 Kč.

Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Tato nemovitost představuje výjimečnou příležitost pro ty, kteří hledají objekt s charakterem, historií a výrazným investičním potenciálem.

Parametry domu

Cena
4 730 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
provizi hradí prodávající
Aktualizováno
12. 6. 2026
Adresa
Nádražní, Velké Hoštice
ID
86312
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
258 m2
Plocha pozemku
674 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Veřejná kanalizace
Sklep
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Jiráskovo náměstí 2684/2, Plzeň, Východní Předměstí

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Velkých Hošticích?

Podobné nemovitosti