Kravaře ve Slezsku
Chcete bydlet do léta ve svém moderním domě? Tady můžete.
Nabízím ke koupi moderní novostavbu rodinného domu 4+kk v oblíbené části Kravaře – Kouty, na ulici Kostelní. Dům je již postavený, zateplený, oplocený a aktuálně se nachází ve fázi drobných dodělávek.
Velkou výhodou je, že dům kupujete ve stavu, který vidíte na fotografiích – bez kuchyňské linky a volného vybavení, takže si vybavení interiéru můžete dokončit přesně podle svého vkusu. Případně Vám pomohu zařídit celý dům na míru prověřenými dodavateli s ultra rychlou dodací lhůtou.
Dispozice domu je prakticky řešená pro rodinné bydlení. V přízemí se nachází zádveří, chodba, samostatné WC, technická místnost se sprchovým koutem a hlavní obytný prostor s přípravou pro kuchyň, jídelní částí a obývacím pokojem. Obytná část je propojena se zahradou velkoformátovými HS portálovými dveřmi, díky čemuž působí celý prostor vzdušně a příjemně.
V patře najdete dva samostatné pokoje, ložnici s průchodem do šatny, chodbu, schodiště a prostornou koupelnu s vanou, sprchovým koutem, umyvadly a WC. Prakticky tak máte toaletu v každém podlaží.
Celková užitná plocha domu činí přibližně 133 m². Dům stojí na pozemku o výměře 262 m² a k dispozici je zahrada o ploše přibližně 174 m², která poskytne dostatek prostoru pro posezení, grilování, dětský koutek nebo klidnou relaxaci. Součástí je také oplocení a dvě parkovací stání před domem.
Dům je připraven i na současné nároky moderního bydlení – u parkování je provedena příprava pro nabíjení elektromobilu. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo LG Therma V 9 kW vzduch–voda v kombinaci s teplovodním podlahovým vytápěním. Ohřev vody je řešen přes 300litrový zásobník. PENB budovy je kat. B.
Lokalita nabízí velmi dobrou dostupnost i občanskou vybavenost. Do několika minut pěšky se dostanete k aquaparku Kravaře, sportovišti Buly Aréna, školám, školkám i dalším službám. Do Opavy dojedete přibližně za 10 minut, do Ostravy zhruba za 18 minut.
S financováním Vám rád pomohu. Stejně tak Vám mohu pomoci i s návazným prodejem Vašeho současného bytu nebo domu tak, aby celý proces koupě nové nemovitosti a prodeje té stávající proběhl bezpečně a pod jednou střechou.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Pekařská 387/23, Opava
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Michal Kolek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Kravařích (okr. Opava)?