Pardubice, Polabiny
(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)
Hledáte bezpečné místo pro parkování, skladování věcí nebo zajímavou investiční příležitost? Nabízíme k prodeji řadovou garáž o výměře 23 m² v průmyslové části Pardubic – Fáblovka.
Garáž je v osobním vlastnictví a stojí na vlastním pozemku, což představuje významnou výhodu oproti mnoha podobným nabídkám. Příjezd je zajištěn po komunikaci ve vlastnictví města. Nemovitost je v dobrém technickém stavu a je připravena k okamžitému využívání. Součástí garáže je také zavedená elektřina, která rozšiřuje možnosti jejího využití.
Ať už hledáte prostor pro své vozidlo, motorku, dílnu nebo sklad, tato garáž nabízí praktické řešení. Zároveň může představovat zajímavou investici a způsob uchování hodnoty finančních prostředků. Poptávka po garážích v Pardubicích dlouhodobě převyšuje nabídku, což z této nemovitosti činí atraktivní příležitost i pro investory.
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Bc. Dagmar Ondráčková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Pardubicích?