Prodej bytu 3+1, Benátky nad Jizerou - Benátky nad Jizerou I, Krouského, 80 m2

Krouského, Benátky nad Jizerou I

5 690 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 25 431 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Benátkách nad Jizerou

Pojištění a finance

Informace k bytu

Prodej bytu 3+1, 80 m², Benátky nad Jizerou, ul. Krouského

Nabízím k prodeji velmi hezký a světlý byt 3+1 o užitné ploše 80 m², který se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového domu v klidné části Benátek nad Jizerou. Byt prošel rekonstrukcí, je ve velmi dobrém stavu a není nutné do něj dále investovat.
Už při vstupu působí příjemným a útulným dojmem. Díky dobré orientaci je byt krásně světlý, během dne se slunce střídá v jednotlivých místnostech. V zimě dobře drží teplo, v létě naopak působí příjemně chladně.
Velkou předností je obývací pokoj s funkčním krbem, který může sloužit nejen jako doplňkový zdroj tepla, ale hlavně vytváří krásnou atmosféru domova. Samozřejmostí je plynové vytápění.
K bytu náleží prostorný sklep o výměře cca 20 m², společná kolárna/kočárkárna na zahradě a vlastní uzamykatelný venkovní skladovací prostor cca 9 m². Klidné bydlení vhodné pro rodinu i jako investice. Vzdálenost Mladá Boleslav 11 minut a Praha Černý most 21 minut.

Parametry bytu

Cena
5 690 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
21. 5. 2026
Adresa
Krouského, Benátky nad Jizerou I
ID
943210
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
80 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Tomáš Jantač

Tomáš Jantač

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Benátkách nad Jizerou?

Podobné nemovitosti