Prodej rodinného domu, Dlouhá Lhota, 150 m2

Dlouhá Lhota

9 550 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 42 683 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Dlouhé Lhotě

Pojištění a finance

Informace k domu

Dlouhá Lhota je opravdu dlouhá a na jejím počátku se objevily nové domky a nové příležitosti k bydlení.

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji rodinný dům k přestavbě. Dům je na rozhraní staré a nové zástavby na rovinatém pozemku o rozloze 3560 m2. Samotný dům má zastavěnou plochu 141 m2 o dvou místnostech v přízemí. V jedné je kuchyň, sporák s přívodem na propan butan.

V patře je jedna místnost, která se využívá jako ložnice.

V zázemí je sprchový kout, WC a kotel na tuhá paliva zn. DAKON pro vytápění domu a ohřev vody.

Z boční strany domu je další vchod pro samostatné bydleni. Konec domu se vstupem do zahrady je zastřešené, vhodné pro příjemné rodinné posezení.

K domu je napojena garáž a při rodinném setkání se i vice aut pohodlně vejde na přední část pozemku, kde se nachází i menší budova - chlévy. Výborná výzva k přestavbě.

Pozemek je dokonalým řešení bydlení pro mladou rodinu nebo generační bydlení.

Unikátní investicí s možností výstavby dalších rodinných domů.

Inženýrské sítě ( kanalizace, voda i elektřina ) jsou na pozemku. Na pozemku je též studna.

V obci, které leží asi 13 Km od Mladé Boleslavi, směrem na Jičín, je mateřská školka, škola, obchod, pošta a veškerá občanská vybavenost. Obec leží v rovinatém území, kde nedaleké lesnaté kopečky dávají tušit blízkost Českého ráje.Na území vesnice je několik rybníků spojených obecní strouhou Klenicí. O rybníky je pěčováno, stejně jako o obecní fotbalové hřiště. Je zde organizace chovatelů i dobrovolní hasiči. Nechybí místní hostinec ani penzion.

V obci se pravidelně pořádají sportovní a kulturní akce.

Jste srdečně zváni na prohlídku. Rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Parametry domu

Cena
9 550 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
12. 5. 2026
Adresa
Dlouhá Lhota
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
150 m2
Zastavěná plocha
141 m2
Plocha pozemku
3560 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace, Jímka
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Vodovod, Studna
Topné těleso
Kotel na tuhá paliva
Zdroj topení
Kotel na tuhá paliva
Zdroj teplé vody
Kotel na tuhá paliva
Garáž
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Eva Mikešková

Horní 1474/1, Praha, Nusle

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Blanka Navara

Blanka Navara

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Dlouhé Lhotě (okr. Mladá Boleslav)?

Podobné nemovitosti