Němčičky, Rokycany, Plzeňské Předměstí
Hledáte místo, kde si postavíte vlastní chatu, budete mít dostatek prostoru a přírodu doslova za zády? Právě jste ho našli.
Nabízíme ke koupi pozemek o výměře 2 555 m² v osobním vlastnictví, situovaný v klidné chatové oblasti Němčičky u Rokycan.
Pozemek přímo navazuje na les, který zajišťuje příjemné soukromí a jedinečnou atmosféru. Okolí tvoří udržované zahrady a rekreační objekty, díky čemuž nabízí ideální kombinaci klidu, přírody a dobré dostupnosti.
Velkorysá výměra poskytuje dostatek prostoru nejen pro rekreaci, ale zároveň umožňuje rozdělení na dva samostatné pozemky, což z něj činí zajímavou příležitost i z investičního hlediska.
Hlavní přednosti:
- pozemek o výměře 2 555 m²
- klidná chatová oblast
- přímé sousedství lesa
- možnost rozdělení na dva samostatné pozemky
- možnost připojení elektřiny od společnosti ČEZ
- možnost vlastního zdroje vody (vrt nebo studna)
Dle platného územního plánu je možná maximální zastavěná plocha 80 m² (nejvýše 10 % plochy pozemku), přípustné je jedno nadzemní podlaží a podkroví. Součástí mohou být také doplňkové stavby, například pergola, altán, přístřešek, bazén nebo skleník.
Pokud hledáte místo, kde si vytvoříte vlastní zázemí pro odpočinek uprostřed přírody, zároveň však s výbornou dostupností do Rokycan i Plzně, tento pozemek stojí za osobní prohlídku.
Jiráskovo náměstí 2684/2, Plzeň, Východní Předměstí
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 13 lidí
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Rokycanech?