Elišky Přemyslovny, Praha, Zbraslav
Nabízíme ke koupi byt 3kk + podkrovní místnost s parkovacím místem na Zbraslavi. Byt je jednou ze dvou bytových jednotek v kompletně zrekonstruovaném domě.
Rekonstrukce probíhala s důrazem na preciznost s použitím kvalitních materiálů - dubová podlaha, mramor, kvalitní značkové vypínače a zásuvky, plně vybavená kuchyňská linka...
Dispozice nabízí velkolepý obývací prostor s novou moderní kuchyní, přiznanými trámy a nadstandardní výškou, který vás ohromí, jakmile do něj vstoupíte. Samostatná ložnice je klidnou zónou pro odpočinek a soukromí a pracovna s balkonem pak přináší praktické zázemí pro home office, kreativní činnost nebo úložný prostor navíc podle vašich potřeb. Krása tohoto prostoru je umocněna výhledem na největší keltské oppidium ve Střední Evropě Závist. O přítmí ve slunečných dnech se postarají dálkově ovládané střešní žaluzie.
Kvalitní dubová olejovaná podlaha, pečlivě zvolené prvky v koupelně včetně mramorových detailů a celkové řemeslné provedení dodávají bytu charakter, který nepodléhá času. Cílem rekonstrukce nebyl „jen“ nový interiér, ale vytvoření domova, kde se budete cítit dobře každý den.
Vytápění je řešeno samostatně moderním elektrokotlem a ohřev vody bojlerem. Je zde možná instalace tepelného čerpadla a klimatizace.
Součástí bytu je vlastní pozemek s možností parkování dvou vozidel ( pro každý byt jedno ), případně lze část prostoru upravit na venkovní posezení – pro odpočinek, rodinné chvíle nebo přátelská setkání. Pro lepší představu se můžete podívat na vloženou vizualizaci této možnosti. Pokud si budete tuto úpravu přát, o vše se postaráme.
Byt je připraven k okamžitému nastěhování. Pro lepší představu pro vás naši grafici připravili vizualizaci zařízení pokojů.
Domluvte si prohlídku a přijďte si tento prostor zažít osobně.
Petr Firman, majitel realitní společnosti
Na Zámecké 1518/9, Praha 4
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Petr Firman
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje atypických bytů v Praze 5?