Sokolovská, Plzeň 1
(+ 2.200 Kč zálohy na služby, + elektřina, vratná kauce 15.000 Kč, provize RK 10.900 Kč)
Na pronájem byt o dispozici 1+kk s lodžií v Sokolovské ulici v Plzni. V bytě je nově zrekonstruovaná koupelna s nadčasovým designem vybavená toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem. Z předsíně je dále vstup do prostorné komory. Byt je vybaven pračkou, chladničkou a kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem. Oproti fotografiím byl do bytu ještě dodán na zakázku vyráběný barový stůl s úložným prostorem.
Relax si nájemce může užít na zasklené lodžii, jejíž okna je možné stáhnout do strany. Lodžie nabízí výhled na jihozápadní stranu. Lodžie je vybavena stolem s 2 židlemi.
Výhodou bytu je lokalita v dosahu 2 obchodů (Albert, Lidl) a zastávek autobusu č. 33, 40 a tramvaje č. 4.
100 m od domu jsou hřiště na squash a stolní tenis. A v docházkové vzdálenosti bazén.
K nájemnému se hradí záloha na služby 2.200 Kč (voda, teplo, teplá voda, popelnice a pojištění odpovědnosti). Elektřinu si převádí nájemce na sebe. Vratná kauce 15.000 Kč a provize RK 10.900 Kč.
Byt je volný od 1.5.2026.
Domažlická 1192/138a, Plzeň
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Pavel Hudák, MBA
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+kk v Plzni?