Pronájem bytu 1+1, Libochovice, Rokycanova, 33 m2

Rokycanova, Libochovice, okres ústecký kraj

Prodáno
7 499 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Libochovicích

Okna a dveře

Rekonstrukce

Informace k bytu

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout k dlouhodobému pronájmu útulný zrekonstruovaný byt o dispozici 1+1 a podlahové výměře 33,4m2(tato výměra obsahuje i výměru skladu). Byt je situován v druhém patře udržovaného činžovního domu v malebném městečku Libochovice, tedy v Ústeckém Kraji, ulice Rokycanova.

Byt sestává z obytné místnosti, kuchyně, koupelny spojené z WC, z předsíně a skladu umístěného mimo byt na společné chodbě.

Byt je světlý a udržovaný v čistotě. Vytápění a ohřev vody jsou zde dálkové.

Hledáme výhradně slušné nájemníky na dlouhodobý pronájem. K nastěhování ihned.

Lokalita, kde se nemovitost nachází, je perfektně dopravně dostupná a skvěle občansky vybavená.

Jedná se o energeticky velmi úsporné bydlení, do domu je průběžně investováno, jsou zde nová okna i zateplená fasáda.

V případě zájmu o více informací či prohlídku nemovitosti prosím zkontaktujte realitní kancelář…

Parametry bytu

Stav
Prodáno
Cena
7 499 Kč /za měsíc
Aktualizováno
15. 3. 2026
Adresa
Rokycanova, Libochovice, okres ústecký kraj
ID
012N057356
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
3. z 3
Vybaveno
Ne
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
33 m2
Podlahová plocha
32 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední dálkové
Telekomunikace
Internet
Voda
Vodovod
Sklep
Výtah

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo ERA Estate A. Legal s.r.o.

ERA Estate A. Legal s.r.o.

U Rajské zahrady 1912/3, Praha, Žižkov

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Mgr. Daniel Móro

Mgr. Daniel Móro

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+1 v Libochovicích?

Podobné nemovitosti