Prodej bytu 3+1, Ostrava, Jaroslava Misky, 70 m2

Jaroslava Misky, Ostrava, Dubina

4 590 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 20 515 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Ostravě

Informace k bytu

EXKLUZIVNÍ PRODEJ – Byt 3+1 s lodžií, 70 m² – Jaromíra Misky, Dubina

V zastoupení majitele Vám nabízíme exkluzivně k prodeji nadstandardně zrekonstruovaný byt 3+1 o výměře 70 m² s lodžií, nacházející se v 2. patře 4. pater v domě bez výtahu na adrese Jaromíra Misky 5, Dubina.

Lodžie je přístupná přímo z ložnice a poskytuje příjemný prostor pro ranní kávu či večerní relax.

Dispozice bytu je velmi praktická – součástí je také komora a v předsíni je připraven dostatek prostoru pro vestavěnou skříň, což zajišťuje dostatek úložných možností pro pohodlné rodinné bydlení.

Byt prošel kompletní a velmi kvalitní rekonstrukcí v moderním, nadčasovém stylu a je připraven k okamžitému nastěhování bez dalších investic.

Rekonstrukce zahrnuje:
• novou elektroinstalaci
• nové omítky
• nové interiérové dveře
• nové vypínače a zásuvky
• nové vinylové podlahy
• kompletně novou koupelnu s vanou i sprchovým koutem
• kuchyňskou linku na míru od truhláře včetně vestavěných spotřebičů:
• elektrická trouba
- vestavná lednice Gorenje
• mikrovlnná trouba značky Elektrolux
• indukční varná deska Elektrolux
• vestavěna myčka značky Bosh


Byt je dokončen ve vysokém standardu a nabízí komfortní bydlení v žádané lokalitě s kompletní občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti.

Doporučujeme osobní prohlídku tohoto výjimečného bytu.

Parametry bytu

Cena
4 590 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
28. 2. 2026
Adresa
Jaroslava Misky, Ostrava, Dubina
ID
25262
Stavba
Panelová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
3. z 4
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
70 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Lodžie

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jelena Žvatorová

Jelena Žvatorová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Ostravě?

Podobné nemovitosti