Výškovická, Ostrava
Nabízíme k prodeji bezbariérový byt 3+1 s lodžií o celkové výměře 59 m², který se nachází v 10. nadzemním podlaží domu na ulici Výškovická v městské části Ostrava – Ostrava-Zábřeh.
Byt je v původním, avšak udržovaném stavu a je v osobním vlastnictví. Podlahy tvoří parkety v obytných pokojích, v kuchyni a předsíni PVC, koupelna a samostatné WC jsou opatřeny dlažbou.
Součástí bytu je lodžie s krásným výhledem na Beskydy, sklepní kóje a také podíl na nebytové jednotce (večerka přímo v domě).
Dům prošel revitalizací. Má bezbariérový vstup a k dispozici jsou dva výtahy, což zajišťuje pohodlný přístup do bytu. Vstup je zabezpečen čipovým systémem, objekt je monitorován kamerovým systémem a obyvatelům je k dispozici kolárna, kočárkárna i menší dílna.
V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost – školy, školky, obchody, v blízkosti se nachází Avion Shopping Park i zastávky MHD. Milovníci aktivního odpočinku ocení blízkost přírody, například Polanský les, Bělský les či cyklostezku podél Odry.
Lokalita Ostrava–Zábřeh nabízí klidné a pohodové bydlení s výbornou dostupností služeb i centra města.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Ráda vás přivítám při osobní prohlídce. Do konce února 2026 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 4,29 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.
Realitní kancelář STING, s.r.o.
1. máje 540, Třinec
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Věra Šmoldasová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Ostravě?