Prodej bytu 3+1, Liberec, Konopná, 63 m2 (ID: 2803928)

Konopná, Liberec XIV-Ruprechtice

4 490 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 20 068 Kč /za měsíc

(včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)

Prověřené firmy v Liberci

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k bytu

Vhodné jako investice! V bytě pobýval nájemník za slušné nájemné.

Prodávám byt 3+1 v OV o velikosti 63 m² s lodžií v krásné a klidné lokalitě Liberce – Ruprechticích, v ulici Konopná 636/7. Byt se nachází v 1. patře domu obklopeného rodinnými domy a zelení, což zajišťuje velmi příjemné a pohodové bydlení v "souznění s přírodou" :-).

Skládá se z obývacího pokoje s lodžií, ložnice, dětského pokoje, kuchyně do tvaru "L", průchozí koupelny s wc, chodby a komory (šatny). Součástí prodeje je sklepní kóje.

Byt je v původním, udržovaném stavu, částečně upravený. Proběhla vestavba SDK v koupelně do stávajícího nezděného jádra (nové obklady, sprchový kout, umyvadlo se skříňkou a nové lino ve stávajícím jádru). Kuchyňská linka je původní. Lodžie je renovovaná, okna plastová, dům zateplený. V bytě jsou nové jističe připravené na budoucí rekonstrukci, část elektroinstalace (cca 4 zásuvky) je již v mědi. V obytných pokojích jsou původní parkety, v chodbě nový koberec na původním linu a v kuchyni původní lino. Společné prostory domu mají nové, velmi pěkné chodby a nový výtah. Byt působí útulným dojmem. SVJ (IČ: 25468120) funguje bez problémů, správcem je Loreta Liberec. Byt se předpokládá k celkové rekonstrukci vč. přestavby jádra na zděné nebo k okamžitému nájmu. Byt byl úspěšně pronajímán více jak 2 roky.

V blízkosti za domem se nachází praktický lékař, stomatologie, gynekologie, ZŠ, gymnázium, Tesco, pošta, květinářství atd.

Energie: elektřina převážně v hliníku 220 V, studená voda dálkově, teplá voda a vytápění dálkově, plyn na vaření.

Půdorysy jsou orientační.

Hypotéku zajistím.

Parametry bytu

Cena
4 490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
12. 2. 2026
Adresa
Konopná, Liberec XIV-Ruprechtice
ID
69461
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Patro
2. z 7
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
63 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
95 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Betonová
Telekomunikace
Internet
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory
Zdroj teplé vody
Centrální dálkový ohřev
Sklep
Lodžie
Výtah

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Petr Michal

Petr Michal

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Liberci?

Podobné nemovitosti