Sokolovská, Ostrava, Poruba
Hledáte první bydlení nebo zajímavou investiční příležitost? Nabízíme Vám příjemný byt na vyhledávané ulici Sokolovská v oblíbené části Ostravy - Poruby.
Dominantou bytu je prostorná lodžie, která vybízí k odpočinku po náročném dni. Díky jihozápadní orientaci je byt prosvětlený zejména v odpoledních hodinách, což zajišťuje příjemnou atmosféru. Byt je po částečné rekonstrukci, která proběhla v dřívějších letech, má zděné jádro a je v dobrém stavu.
Bytová jednotka se nachází ve vyvýšeném přízemí dobře fungujícího družstva, které umožňuje podnájem – ideální volba pro investory. Aktuálně je byt již 10 let podnajímán spolehlivému podnájemníkovi. Vchod je klidný s bezbariérovým přístupem, s dostatkem zeleně ve dvoře.
Velkou výhodou jsou nízké měsíční náklady a výborná dostupnost veškeré občanské vybavenosti – MHD, obchody, školy a lékaři.
Tento byt představuje skvělou kombinaci pohodového bydlení a výhodné investice s bezproblémovým financováním, které s Vámi rádi probereme.
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Ing. Šárka Homolová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk v Ostravě?