U Potoka, Osečná
Rodinný dům v Osečné spojuje klid venkova, dotek historie a blízkost přírody s občanskou vybaveností. Nemovitost je vhodná jako trvalé bydlení, rekreační dům nebo investice v oblíbené rekreační oblasti s dobrou dostupností do Liberce a okolních měst.
Dům stojí v atraktivní lokalitě poblíž lázní Kundratice, čistého ovzduší a rozsáhlé sítě turistických a cyklistických tras směrem na Ještěd, Mimoň a Hamr na Jezeře. Částečně po rekonstrukci a zateplený, nabízí hotový základ i prostor pro vlastní úpravy a modernizaci.
Nemovitost dlouhodobě sloužila k odpočinku, což se odráží v její atmosféře. Kombinace klidu, přírody a možností vlastní realizace z ní dělá bezpečnou volbu pro život i investici do budoucna.
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Dina Bizhko
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Osečné?