Prodej bytu 2+kk, Praha - Kyje, Farkašova, 48 m2 (ID: 2765405)

Farkašova, Kyje - Praha 14

8 190 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 36 604 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Prověřené firmy v Praze 9

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k bytu

Soccer Reality výhradně zprostředkuje koupi bytu 2+kk o celkové ploše 56 m² včetně balkonu, umístěného ve 2. patře moderního bytového domu v klidné ulici Farkašova, Praha 9 – Kyje. Byt má východní orientaci, je dobře prosvětlený a vybaven klimatizací, která zvyšuje komfort bydlení zejména v letních měsících.

Dispozice je řešena velmi prakticky. Ze vstupní chodby je samostatný přístup do všech místností. Byt nabízí oddělenou ložnici, obývací pokoj a koupelnu s toaletou.

Kuchyňský kout je umístěn ve vlastním výklenku, není tedy přímo součástí obývacího prostoru, což je výrazná výhoda z hlediska komfortu bydlení. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči – elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, indukční varnou deskou, vestavnou lednicí s mrazákem, myčkou nádobí a digestoří s odtahem.

Z obývacího pokoje je vstup na prostorný balkon o velikosti 7,75 m², který nabízí dostatek místa pro posezení. Ložnice disponuje vestavnou skříní na míru. Koupelna je společná s WC a je vybavena vanou. V obytných místnostech jsou plovoucí podlahy, v koupelně a předsíni dlažba.

K bytu náleží garážové parkovací stání v podzemních garážích domu, které je ve výlučném užívání. Další parkování je možné v okolí domu.

Bytový komplex v Kyjích je výbornou kombinací klidu a ruchu velkoměsta. Lokalita jako taková je tichá a příjemná, do centra města se ale autem dopravíte během chvíle. K dispozici je i autobusová zastávka Sicherova, odkud se svezete na Černý Most nebo do Holešovic. V okolí najdete několik restaurací, fitness, mini-market. Nákupní centra Černý Most a Letňany jsou v dojezdové vzdálenosti přibližně 5-10 minut.

Byt je vhodný pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají funkční dispozici, balkon a garážové stání v klidné lokalitě s rychlou dostupností města.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle jím zvolených kritérií.

Parametry bytu

Cena
8 190 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
29. 12. 2025
Adresa
Farkašova, Kyje - Praha 14
ID
N66546
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Patro
2. z 4
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
48 m2
Podlahová plocha
56 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Topení
Ústřední dálkové
Telekomunikace
Internet, Satelit, Kabelová televize
Doprava
MHD
Balkon
Garáž
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo SOCCER REALITY s.r.o.

SOCCER REALITY s.r.o.

bratří Dohalských 144/8, Praha 9

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Leona Turková

Leona Turková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 9?

Top nabídky

Podobné nemovitosti