Paláskova, Praha 8 - Kobylisy
Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout krásný slunný byt s velkou lodžií v klidné části Praha 8 – Kobylisy. Byt je dispozičně řešen jako 3+1 a nachází se ve 4. patře panelového domu. K bytu náleží prostorná komora/šatna (přímo v bytě) a možnost užívání společné kolárny v přízemí domu.
Byt je ve velmi dobrém stavu - po rozsáhlé rekonstrukci z minulých let (nové zděné jádro, nová kuchyňská linka apod.). Rozloha bytu je 65,2 m² + balkon (7 m²)
Dominantou bytu je obývací pokoj navazující na malou kuchyň. V rámci rekonstrukce byla kuchyň vybavena novou kuchyňskou linkou. Kuchyňská linka je vybavena zabudovanými spotřebiči. Koupelna je vybavena vanou. WC je samostatné. V chodbě se nachází prostorné šatní skříně a vstupy do dalších samostatných pokojů – ložnice a dětského pokoje a komory. Na všech plastových oknech jsou žaluzie. Veškerá okna bytu jsou orientována na jihozápadní stranu do zeleně, což zajišťuje dostatek klidu a soukromí.
Dům prošel kompletní revitalizací - zateplená fasáda, nové 2 výtahy, osvětlení společných prostor, regulace topení. V domě je zaveden internet.
V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost – škola, školka, lékař, tenis, řada obchodů a restaurací. Přímé a rychlé spojení (10 minut) do centra Prahy zajišťuje metro C Kobylisy. Stanice je vzdálena cca 7 min. chůze nebo 1 stanici autobusem.
Parkování je před domem na parkovišti nebo v okolních ulicích (modré zóny). Byt je v osobním vlastnictví a je tedy možné jej financovat prostřednictvím hypotečního úvěru, který Vám rádi zajistíme. V současné době je byt pronajatý. V pronájmu lze pokračovat nebo nájemce vyklidí byt dle dohody.
Vřele doporučuji prohlídku této nemovitosti.
Cena zahrnuje kompletní právní servis, advokátní úschovu, poplatky na katastru nemovitostí, hypotéční servis a služby realitní kanceláře.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Ing. Jan Škurek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Praze 8?