Vysoký Újezd
Toužíte po domově, který spojuje klid přírody, moderní architekturu a prestižní adresu jen 30 minut od Prahy? Tento stavební pozemek o rozloze 1 233 m² ve Vysokém Újezdu nabízí víc než jen prostor – představuje připravený základ pro váš nový životní styl. Nachází se na klidném cípu obce, v prostředí zeleně a soukromí, pár kroků od vyhlášeného golfového resortu Albatross.
Součástí prodeje je kvalitně vybudovaný betonový základ, kompletní projektová dokumentace elegantního moderního domu v minimalistickém stylu a platné stavební povolení – stavět můžete ihned. Přípojka elektřiny je již zajištěna, voda a kanalizace jsou v dosahu a přístup k pozemku vede po asfaltové cestě.
Vysoký Újezd nabízí ideální spojení přírody a klidu. Prostředí tvoří upravené ulice, otevřené výhledy a příjemná atmosféra, která přináší pocit luxusu i domova. Cena 10 800 000 Kč zahrnuje projekt, stavební povolení i kompletní právní servis. Tento pozemek je připraven stát se základem vašeho vysněného domova.
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Jakub Švarc
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Vysokém Újezdu (okr. Beroun)?