Rubensova, Praha, Strašnice
Nabízíme prodej kompletně zrekonstruovaného krásného bytu 3+1 v 7. NP (posledním patře) v ulici Rubensova, Praha 10. Byt je v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou.
Výměra bytu je 64,58 m2.
K bytu náleží komora naproti bytu o ploše 2 m2.
Byt je velmi dobře dispozičně řešený. Má dva neprůchozí pokoje, obývací pokoj je propojen s kuchyní, v koupelně je praktický sprchový kout, samostatná toaleta s umývátkem a bidetkou, nechybí praktická šatna.
V bytě proběhla kompletní rekonstrukce v ceně 1,5 mil. Kč (výměna elektroinstalace, kompletní výměna rozvodů vody a odpadů, úprava stěn, SDK podhled v celém bytě, nová vinylová podlaha, nové dveře včetně obložkových zárubní).
V kuchyni je nová kuchyňská linka Oresi s přípravou pro instalaci elektrospotřebičů a myčky.
Zúčtovatelné služby jsou 3 860 Kč/měsíc (voda, odvoz odpadu, fond oprav, pojištění domu, teplo, úklid domu, výtah, osvětlení domu, daň z nemovitosti)
Byt se nachází 4 minuty chůze od metra Skalka, 5 minut od tramvaje a 2 minuty od autobusu, v panelovém, kompletně revitalizovaném domě s moderním výtahem. Byt je velmi tichý, v klidném prostředí.
Umístění v posledním podlaží zaručuje, že vám nad hlavou nebude nikdo dupat.
Dům je po kompletní rekonstrukci – zateplení fasády, zateplení střešního pláště, nový výtah, dálkově odečitatelné vodoměry, je velmi dobře spravován družstvem, které dbá na čisté, klidné a bezpečné bydlení.
Družstvo dům udržuje v perfektním stavu.
V okolí domu je dostatek zeleně. Velkou výhodou je kompletní občanská vybavenost v krásné oblasti pražských Strašnic. V blízkosti se nachází restaurace, obchody, drogerie, lékárna, stanice metra i tramvaje.
Byt je možný financovat hypotečním úvěrem s ručením jinou nemovitostí.
Myslíkova 174/23, Praha 1
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Andrea Nováková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Praze 10?