28. října, Děčín I-Děčín
Nabízíme k prodeji velkometrážní byt 2+1 o podlahové ploše 81,7 m² s balkonem, umístěným ve II.nadzemním podlaží [1.patro] historického cihlového domu v jedné z nejžádanějších částí města – ul. 28.října, Děčín I. K bytu náleží sklepní koje, umístěná v I.podzemním podlaží domu, který čítá celkem čtyři nadzemní podlaží bez výtahu. Dům dále disponuje klidným vnitroblokem (v majetku města Děčína) s dětským hřištěm. Společné prostory domu jsou velmi dobře udržované.
dispozice bytu: prostorná vstupní chodba ve tvaru L, ze které jsou dva samostatné vstupy do pokojů, dále prostorná kuchyně s místností pro skladování potravin, koupelna s vanou a umyvadlem, místnost WC. Byt má své vlastní etážové topení s vytápěním plynovým kotlem.
Měsíční náklady: fond oprav a údržby - 817,00Kč; SUV 350,00Kč/1osoba; osv.spol.prostor 30,00Kč/1 osoba; správa domu 120,00Kč; elektřina bytu - individuelní dle typu a množství elektrospotřebičů cca 1.200,00Kč až 1.700,00Kč; plyn pro topení a ohřev vody v závislosti na požadované teplotě - cca 2.500,00 Kč.
Součástí našeho týmu je odborník z oboru financí, který s Vámi probere možnost čerpání úvěru u bankovních ústavů a stavebních spořitelen, působících na území ČR.
Husovo nám. 36/9, Děčín
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Zuzana Fillová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Děčíně?