U Nemocnice, Ústí nad Labem-centrum
Dovoluji si Vám nabídnout výjimečný mezonetový byt 2+1 (2x WC) s podlahovou plochou 90 m2, který se nachází v nejžádanější ústecké lokalitě na rozhraní čtvrtí Klíše a Ústí nad Labem-centrum, v těsném sousedství oblíbeného městského parku s rozlohou téměř 65 000 m2.
Bytová jednotka vznikla zdařilou adaptací části půdního prostoru s přiznáním jeho konstrukčních prvků, které poskytují tomuto bydlení zcela jedinečný charakter. Dispoziční řešení klade důraz na pocit vzdušnosti celého interiéru, což se mu dokonale daří. Nedávno byl v bytě instalován nový plynový kotel s chytrou regulací.
Tato nemovitost je i mimořádně zajímavou investiční příležitostí. Potenciál výtěžnosti z pronájmu je zde totiž akcelerován bezprostřední blízkostí kampusu Univerzity J. E. Purkyně (60 m od domu). Také chystaný projekt rychlodráhy s dojezdovým časem Ústí – Praha 20 min., s terminálem na stávajícím Západním nádraží, i vývoj cen bytů v hlavním městě, předurčují nemovitosti v Ústí nad Labem, a zejména ty s atraktivní polohou a charakterem, k pokračujícímu cenovému růstu.
Budu se těšit na setkání s Vámi.
PENB připravujeme, proto je dočasně uvedena třída G.
Vinařská 1015/4, Ústí nad Labem
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Marek Filipovský - certifikovaný obchodník s nemovitostmi
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Ústí nad Labem?