Hlavní, Bašť
Prodej rodinného domu po kompletní rekonstrukci – Bašť, kousek za Prahou
Hledáte bydlení, kde se ihned nastěhujete bez dalších investic? Nabízím k prodeji krásný rodinný dům v obci Bašť, jen pár minut od Prahy, který prošel v roce 2019 absolutně kompletní rekonstrukcí.
- Hlavní parametry domu:
zastavěná plocha 79 m², pozemek 428 m²
dispozice 2+kk (s možností úprav na 3+kk)
možnost vybudování obytného podkroví
zateplený dům, moderní technologie
klimatizace a předokenní rolety pro maximální komfort
vytápění elektrickým kotlem s radiátory, ohřev vody bojlerem
napojení na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci
na pozemku vlastní studna, plyn na hranici
Dům je ideální jak pro menší rodinu, tak pro páry, kteří chtějí mít komfortní bydlení se zahradou, ale zároveň možnost rozšíření.
Pozemek o velikosti 428 m² nabízí dostatek místa pro zahradu, posezení i menší bazén. Díky příjemné velikosti nebudete trávit celý volný čas údržbou, a přesto získáte soukromí a klid.
Skvělá lokalita – Bašť
Obec Bašť je oblíbená lokalita na sever od Prahy. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost – mateřskou školu, obchod, restaurace i sportoviště. Velkým benefitem je, že od září se otevírá zcela nová základní škola přímo v obci, což dělá z Baště ideální místo pro rodinný život.
Díky pravidelným autobusovým spojům je Praha snadno dostupná, autem jste v Letňanech nebo u metra za pár minut.
Tento dům představuje jedinečnou kombinaci moderního bydlení, klidné lokality a skvělé dostupnosti do Prahy.
Zavolejte a přijďte se podívat – tato nabídka dlouho nevydrží.
Rohanské nábřeží 678/27, Praha
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Daniel Skružný
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Bašti?