Dlouhý Most
Exkluzivně Vám nabízíme pozemek zemědělské půdy o výměře 580 m² v katastrálním území Dlouhý Most, na okraji obce.
Katastrální údaje pozemku:
- Katastrální území: Dlouhý Most
- Okres: Liberec
- LV: 317
- Parcelní číslo: 577
- Výměra: 580 m²
- Podíl: 100 % – držení pozemku ve výlučném vlastnictví
Tento pozemek se nachází v klidné části obce a je přístupný z veřejné komunikace – přístup je zajištěn právně i reálně. Pozemek je v současnosti veden jako trvalý travní porost, spadá však do územního plánu s označením NZ – Zemědělství, což může do budoucna umožnit využití k hospodaření nebo jiné formě zemědělského záměru.
Díky svému umístění, dobrému přístupu a plné výměře ve vlastnictví představuje tento pozemek zajímavou investiční příležitost. Ačkoliv není aktivně obhospodařován, může být vhodný k soukromému využití, nebo jako spekulační investice s potenciálem dalšího zhodnocení v čase.
Zemědělská půda je omezený a nenahraditelný přírodní zdroj. Její hodnota má dlouhodobě rostoucí trend, a proto je považována za stabilní způsob ochrany kapitálu proti inflaci.
Souhrn klíčových výhod pozemku:
➡️ 100% podíl – výlučné vlastnictví
➡️ Přístup zajištěn – právně i reálně
➡️ Územní plán: NZ – Zemědělství
➡️ Klidná lokalita blízko obce
➡️ Vhodné pro soukromé nebo spekulační využití
Chcete si pozemek osobně prohlédnout?
Souřadnice pozemku GPS: 50°42'38.71"N, 15°04'53.51"E
Pokud Vás inzerát zaujal nebo máte jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit telefonicky nebo e-mailem. Rád Vám vše vysvětlím. Pro snadnější komunikaci si prosím připravte ID inzerátu.
Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.
Sokolovská 131/86, Praha
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Jakub Fadl
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje polí v Dlouhém Mostu?