Bruzovice
Pokud hledáte klid, soukromí, a přitom chcete být blízko Frýdku-Místku, Havířova či Ostravy, je tato nabídka ideálním místem pro pohodlné bydlení v zeleni. Nejbližší mateřskou i základní školu, obecní úřad, poštu, sportovní vyžití, potraviny i lékaře najdete v Sedlištích (3 km) nebo ve Václavovicích (3 km).
Dovoluji si vám nabídnout skutečně výjimečný pozemek na okraji obce Bruzovice u Kaňovic. Jedná se o rozsáhlý rovinatý pozemek, v jehož okolí se neplánuje žádná další výstavba. Pozemek má určité omezení kvůli nadzemnímu elektrickému vedení v zadní části, ale pokud zde postavíte dům, zejména v horní části pozemku, budete mít krásný výhled na Lysou horu – takových míst k bydlení v širokém okolí je opravdu málo.
Prostorný stavební pozemek orientovaný na jih nabízím za mimořádně příznivou cenu. Věříme, že vás osloví, pokud ho vnímáte srdcem a přijedete se na něj osobně podívat.
Na pozemku v současné chvíli stojí stodola, kterou lze využít anebo také zbourat.
K pozemku vedou sítě elektřiny, vody a plynu, v současné chvíli se zařizují přípojky.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě kontaktujte. S financováním vám rádi pomůžeme. Děkuji za váš zájem.
Pplk. Sochora 1391/4, Praha
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Tomáš Bartek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Bruzovicích?