Prodej bytu 2+1, Ostrava, U Prodejny, 53 m2

U Prodejny, Ostrava, Hrabůvka

2 590 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 576 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Ostravě

Informace k bytu

Prodej bytu 2+1 s lodžií, ul. U Prodejny, Ostrava–Hrabůvka – původní stav, výborná lokalita

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s lodžií, nacházející se v oblíbené městské části Ostrava–Hrabůvka, na ulici U Prodejny.

Byt je v původním udržovaném stavu a je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí vytvořit bydlení podle vlastních představ. Všechny pokoje jsou neprůchozí, což zajišťuje dostatek soukromí. Prostorná chodba nabízí možnosti pro úložné prostory nebo vestavěné skříně. Lodžie je přístupná z obývacího pokoje a poskytuje příjemný venkovní prostor.

Základní informace:
• Dispozice: 2+1
• Stav: původní, vhodný k rekonstrukci
• Lodžie orientovaná na klidnou stranu
• Neprůchozí pokoje
• Praktická dispozice s velkou chodbou

Náklady:
• Měsíční náklady: 3 958 Kč + elektřina

Lokalita:

Byt se nachází ve výborně dostupné lokalitě s kompletní občanskou vybaveností – v blízkosti školy, školky, obchody, MHD i zdravotnická zařízení. Skvělé napojení na centrum Ostravy i další části města.

Byt aktuálně nelze převést do osobního vlastnictví – prodej je formou převodu družstevního podílu.

Parametry bytu

Cena
2 590 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
25. 6. 2025
Adresa
U Prodejny, Ostrava, Hrabůvka
ID
25115/JZ
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
4. z 5
Vlastnictví
Družstevní
Užitná plocha
53 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Lodžie
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jelena Žvatorová

Jelena Žvatorová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Ostravě?

Podobné nemovitosti