Dr. E. Beneše, Neratovice
Prodej bytu 3+1/B/2S 84 m² v družstevním vlastnictví, situovaného ve třetím nadzemním podlaží zatepleného panelového domu v klidné části Neratovic.
Dispozice bytu zahrnuje dostatečně prostorný obývací pokoj s otevřeným propojením s moderně vybavenou kuchyní a vstupem na lodžii (7 m²), směřující do zeleně. Dále jsou v bytě dvě samostatné ložnice, předsíň se vstupem do všech místností, koupelna s vanou, samostatné WC a komora. K bytu náleží dvě sklepní kóje (3 m²). K dispozici je společná kolárna, přímo před domem se nachází velké parkoviště.
Samostatně lze dokoupit řadovou garáž 20 m² na vlastním pozemku.
V blízkosti se nachází mateřská škola, základní škola a gymnázium, v docházkové vzdálenosti supermarket, lékárna a pošta. V okolí jsou také dostupné zdravotnické služby, nemocnice, poliklinika. Pro volnočasové aktivity je v blízkosti sportovní hala, městské koupaliště a dostatek zelených ploch pro procházky a relaxaci.
Díky rychlému dopravnímu spojení s hlavním městem, ať již autem (15 minut D8) nebo velmi frekventovanými autobusovými či vlakovými linkami, je dojezd do Prahy a okolních měst rychlý a pohodlný.
PENB G (bude upřesněno po vyhotovení). Možnost zajištění financování úvěrem. Uvedené informace jsou orientační a mohou se v průběhu inzerce měnit.
Korunní 1310/56, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Ing. Libor Manda
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Neratovicích?