Štěpánkova, Praha, Košíře
4 podlaží, 4 oddělené zóny. Řadovka původem ze 60. let, která v posledních 3 letech prošla kompletní rekonstrukcí. Z původní stavby tak zůstaly v podstatě jen obvodové stěny, které jsou nově zateplené vatou. V celém domě je podlahové topení a je kompletně dokončený a zkolaudovaný (březen 2025).
V prvním podlaží vás čeká garáž (16 m2) se vstupním zádveřím a prostor možné zóny pro hosty, kanceláře, ateliéru apod. s vlastní koupelnou. Druhé podlaží tvoří hlavní obytná zóna, tedy obývací pokoj (20 m2) s výstupem na terasu orientované do zahrádky, která je umístěná na západní straně. Kuchyně s velkou linkou (16 m2) má k dispozici samostatné WC. Ložnice rodičů (19 m2) je ve třetím podlaží, ve kterém je zároveň největší koupelna s velkou vanou a saunou (11 m2).
Oba dětské pokoje jsou umístěné v podkroví (střecha je nová včetně všech izolací) a k dispozici mají svou vlastní koupelnu. Větší pokoj s plochou 16 m2 je orientovaný do zahrady, menší má pak 12 m2. V obou místnostech je prostor pro umístění vestavěné skříně. V celém domě je teplovodní podlahové topení a v kombinaci s kvalitním zateplením a okny dosahuje spotřeby kolem 11 MWh/rok (při plném obývání).
Menší zahrádka je řešena jako bezúdržbový relaxační prostor s terasou, na kterou je přístup ze dvou podlaží. Pod terasou je pak k dispozici úložný prostor. Dům je umístěn v řadě staveb v jednosměrné ulici blízko Cibulky, lokalitu ohraničuje přírodní památka Vidoule. V místě je naprostý klid, přesto se vč. cesty pěšky na BUS dostanete na Anděl za 15 minut. Pokud vás o domě zajímá více informací, rád vám poskytnu odkaz na web s plány a podobně.
Křižíkova 506/62, Praha
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Ondřej Černovický
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Praze 5?