Prodej rodinného domu, Senorady, 115 m2 (ID: 2150507)

Senorady

2 350 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 199 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Senoradech

Informace k domu

Je nám potěšením Vám nabídnout na prodej dům s pozemkem o celkové výměře 1.391 m2 v obci Senorady. Uliční šíře pozemku je přes 25 m, jeho délka přibližně 54 m.

Dům je přibližně z roku 1920, menší část domu byla přistavěna přibližně před 30 lety. Objekt je určený ke kompletní a rozsáhlé rekonstrukci nebo demolici.

Podlahová plocha domu činí 115 m2. Dům má garáž a je částečně podsklepen. Výměra těchto prostor činí 43 m2. Za domem se nachází dvůr a stavby původního hospodářského zázemí.

Z hospodářských budov je přístup na zahradu, ze které je krásný výhled na obec a také do dalekého okolí. Mezi domem a zahradou je výškové převýšení, avšak zahrada sama o sobě je pouze mírně svažitá.

Dům je napojený na elektřinu a plyn. Vodu využíval z vlastní studny.
Před domem procházejí všechny ostatní inženýrské sítě - vodovod a kanalizace.

Obec Senorady leží na pomezí krajů Brno-venkov a krásné Vysočiny. V okolí je mnoho příležitostí pro venkovní aktivity, cyklistiku nebo turistiku. Zaujmout mohou například Národní přírodní rezervace údolí Oslavy a Chvojnice, pozůstatky hradů a vyhlídky podél řeky Oslavy nebo také z jižní strany údolí řeky Jihlavy.

Přímo v obci se nachází hospůdka, fotbalové hřiště a zastávka autobusu zabezpečující spojení s okolními vesnicemi a městy s kompletní občanskou vybaveností – Ivančice, Oslavany, Rosice nebo Mohelno. V nedaleké Nové Vsi (5 km) se nachází také základní a mateřská škola.

Provize RK je 5 % + DPH.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Parametry domu

Cena
2 350 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 5. 2024
Adresa
Senorady
ID
37941
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Špatný
Plocha užitná
115 m2
Typ objektu
Přízemní
Plocha nemovitosti
1391 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

Mgr. Michaela Jakeš Bočová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Senoradech?

Top nabídky

Podobné nemovitosti