Prodej rodinného domu, Lukovany, 168 m2

Lukovany

3 300 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 15 727 Kč /za měsíc

(+ provize RK)

Prověřené firmy v Lukovanech

Informace k domu

Pojďte s námi objevit krásy tohoto zajímavého domu venkovského typu, který vás vrátí v čase. Nachází se v okrajové části obce Lukovany s pěkným výhledem na louku (cca 10 km od Rosic a Ivančic, cca 25 km od Brna).

Nemovitost nabízí mnoho příležitostí, jak ji využít:

Bydlení pro rodinu s dětmi.
Chalupa k rekreaci.
Bydlení spojené s podnikáním.
Dvougenerační bydlení.
Objekt je v původním stavu, avšak po rekonstrukci z něho může být plnohodnotné bydlení dle vašich představ nebo může posloužit jako víkendová rekreace. Dům je napojen na obecní vodovod, k dispozici je i studna, dále elektřina a plyn. V obci se aktuálně buduje kanalizace (možnost připojení). Parkovat můžete před domem nebo v uzavřeném dvoře (cca 70 m2). Nechybí ani garáž.

Současní majitelé mají dlouhodobě v pronájmu od státního pozemkového úřadu zahradu (cca 194 m2), která se nachází přibližně 50 m od domu. Pro nové majitelé je tedy možnost pokračovat v pronájmu.

Dispoziční řešení:
Hlavní část se nachází ve zvýšeném přízemí domu a je dispozičně řešena jako 2+1. V přízemí je také koupelna, WC a technická místnost/sklad, kde se nachází kotel a kamna na tuhá paliva. V patře domu najdete další 2 pokoje + kuchyňský kout (2+kk). K dispozici je prostorná půda. Ve dvoře se nachází přístavby (technické místnosti/kůl­ny/dílna).

Lukovany nabízí základní občanskou vybavenost (MŠ, BUS, potraviny, smíšené zboží, obecní úřad a dětské hřiště). Okolí vybízí k procházkám.

Přijďte se podívat na tuto pěknou nemovitost, makléř David Jelínek

Parametry domu

Cena
3 300 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ provize RK
Aktualizováno
17. 5. 2024
Adresa
Lukovany
ID
12334
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
168 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
274 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Mgr. David Jelínek

Mgr. David Jelínek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Lukovanech?

Top nabídky

Podobné nemovitosti