Prodej zemědělské usedlosti, Chvalnov-Lísky - Lísky, 350 m2

Chvalnov-Lísky

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena u makléře)

Prověřené firmy v Chvalnově

Informace k domu

Prodej výjimečné zemědělské usedlosti.
Objekt bývalého dvora, který dříve patřil k zámku v Litenčicích, který patřil rodu Thonsernů, později Podstatký-Thonsern.
Objekt je postaven na parcele, která má mimořádnou hodnotu svou polohou a velikostí, na okraji obce a zajišťuje tak dokonalé soukromí, s vlastním příjezdem. Objekt je dominantou lokality, zároveň velmi dobře dostupný z nedalekého hlavního tahu z Brna na Slovensko.
Pozemky kolem objektu jsou dle územního plánu stavební s možností další výstavby. Objekt sám je zemědělskou usedlostí a jeho využití je možné koncipovat v širším kontextu dle představ vlastníka.

V nemovitosti proběhly rozsáhlé rekonstrukce.
Hospodářské budovy byly z velké části odstraněny a ponechány obytné budovy, současně byly realizovány kompletní nové střechy a poměrně rozsáhlé zemní úpravy.
Je zde obecní vodovod, nová elektro přípojka, plyn na okraji pozemku (přípojka se stavebním povolením vyřízena).
Původní nízké sklepy prohloubeny o 50 cm pro pohodlný pohyb. Podlaha sklepa byla odizolována a pokryta betonem. Stěny cihlové, očištěné a umožňují vybudovat příjemný stylový sklep.

Přízemí hlavní budovy tvoří společenská místnost s původními rekonstruovanými stropními trámy s novým překládaným stropem. Je zde přípojka vody pro kuchyňku, nový kouřovod s novým komínem pro krbová kamna, technická místnost pro plynový kotel / tepelné čerpadlo, připraveno připojení pro WC.
Do 2.NP je přístup po ozdobném schodišti do uzavřených prostor bytu č.1 o dispozici 2+1.
Celé podkroví je připraveno pro vestavbu (byt č. 3), izolovaná podlaha, vyvedeny veškeré rozvody.
Střecha realizována s vikýři, které vhodně doplňují vzhled střechy.
Z tohoto prostoru lze po žebříku vystoupat na cimbuří objektu.
Ve vedlejší budově je stavebně připraven prostor pro byt č.2.

Objekt je kompletně zaměřen a zkreslen ve formátu dwg pro další potřeby.
Kompletně odstraněny stávající stropy, ponechány jen nosné trámy. Odstraněny příčky, kompletně osekány stávající omítky až na zdivo, vybourány okna. Zcela nové příčky, provedeny kompletní nové rozvody elektro vč. nového hlavního rozvaděče (u vstupu do objektu) a nových podružných rozvaděčů.
Nové rozvody vody v plastu a rozvody odpadů. Rozvody vodo-topo končí v tech. místnosti u vstupu do objektu, odkud jsou vedeny mimo objekt. Po celém objektu rozvedeny a zasekány rozvody pro ústřední topení, nutno jen pověsit radiátory.
Odpady jsou ukončeny v čistící jímce u vchodu do objektu. Odtud bude potřeba odpad vést do jímky či čističky, dle dalšího využití objektu.
Nové strojní omítky.
V celém objektu instalována speciálně vyrobená dřevěná eurookna.
V objektu jsou nataženy kabely pro instalaci kamer a zabezpečovacího zařízení.
K obytné části je připojena část hospodářské budovy, která byla ponechána, ostatní části byly odstraněny. V přízemí této budovy je krásná původní sýpka s mohutnými trámy.
Hodnota nemovitosti je v charizma, kterým disponuje a které nelze nahradit jiným pozemkem.
Objekt není památkově chráněný.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena u makléře
Aktualizováno
14. 5. 2024
Adresa
Chvalnov-Lísky
ID
197-NP04743
Stavba
Smíšená
Stav objektu
V rekonstrukci
Plocha užitná
350 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Polosamota
Plocha budovy
614 m2
Plocha nemovitosti
20000 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Voda
Dálkový vodovod
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Ing. Miloš Kesler, MBA

Ing. Miloš Kesler, MBA

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských usedlostí v Chvalnově?