Prodej rodinného domu, Hustopeče, Dvořákova, 100 m2 (ID: 2059904)

Dvořákova, Hustopeče

4 499 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 21 441 Kč /za měsíc

(+ 5 % právní služby)

Prověřené firmy v Hustopečích

Informace k domu

 Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v Hustopečích na ulici Dvořákova. Jedná se o útulný dům na výborné adrese, jelikož se nachází v blízkosti školy, parku a centra města. V minulosti si prošel částečnou rekonstrukcí včetně výstavby pergoly a garáže. Po vstupu do předsíně se po levé straně nachází ložnice, která je orientovaná do dvora. Vpravo je obývácí pokoj do uliční části. Naproti vcházíme do samostatné kuchyně, vedle které je situovaná koupelna s WC a komora. Dům má již vodu v plastovém potrubí a nová plastová okna, které zajišťují klidné bydlení. Ve dvorní části byla vybudována krytá pergola a malý dvorek. Z něj se dostaneme do přístavby, která slouží momentálně jako garáž a je částečně podsklepena. Je zde hodně skladovacích prostor pro zázemí domu. V dnešní době, kdy je problém s párováním, tak určitě potěší další parkovací stání před garáží. Vytápění domu zajišťují plynové wafky. Střecha je sedlová s úložným prostorem. Jestli nepotřebujete velký dům a byt je vám malý, tak tohle je ideální volba pro bydlení na lukrativní adrese s dostatkem  soukromí.
Město Hustopeče jsou díky své strategické poloze na sjezdu z dálnice D2 a nízkou nezaměstnaností ideálním místem pro život na Moravě. Je zde veškerá občanská vybavenost, množství pracovních příležitostí a k tomu nemůžeme zapomenout na víno a folklór, který nádherně doplňuje spokojený život v tomto rozvinutém městě. Nabízí se taky možnost zápočtem vyměnit tento dům za váš byt.  Doporučujeme prohlídku.

Parametry domu

Cena
4 499 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ 5 % právní služby
Aktualizováno
6. 4. 2024
Adresa
Dvořákova, Hustopeče
ID
231469703
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
100 m2
Typ objektu
Přízemní
Plocha nemovitosti
60 m2
Garáž

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo SCHMIDT - REALITY

SCHMIDT - REALITY

třída 1. máje 3414/11a, Břeclav

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Erik Lipnický

Erik Lipnický

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Hustopečích?

Podobné nemovitosti