Prodej rodinného domu, Česká Metuje - Vlásenka, 213 m2

Česká Metuje, Vlásenka

1 480 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 7 053 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v České Metuji

Informace k domu

Prodej rodinného domu, 213 m², Česká Metuje

Nabízíme k prodeji rodinný bytový dům v obci Česká Metuje v části Vlásenka v okrese Náchod. Nemovitost vyžaduje celkovou rekonstrukci. Dům nemá fatální poškození co se týká zdiva, střešních krovů. Současné rozvody vody, elektřiny, odpady a vytápění jsou dožilé, nebo zcela chybějící. Výsledkem rekonstrukce mohou vzniknout buď čtyři byty, nebo jakékoli komerční či rodinné bydlení. Svou polohou je dům zasazen do krásné přírody a přilehlých roubených a poloroubených chalup.
Vlásenka leží v katastrálním území Metujka ( původně osada s názvem Německá Metuje). V blízkosti Adršpašské -teplické skalní město Střední Evropy. Pro další informace kontaktujte našeho makléře.

Parametry domu

Cena
1 480 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
27. 11. 2023
Adresa
Česká Metuje, Vlásenka
ID
855061
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
213 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
430 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Marcela Holmanová

Marcela Holmanová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v České Metuji?

Podobné nemovitosti