Prodej kanceláře, Praha 4 - Modřany, Československého exilu, 67 m2

Tuto nemovitost si prohlédlo 11 lidí

Cena: cena na vyžádání

(Cena na dotaz, odvíjí se podle požadavků na celkový prostor. Neváhejte nám sdělit Vaši představu o konkrétním prostoru!)

Prověřené firmy v Praze 4

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis nemovitosti


Naše společnost nabízí k prodeji variabilní komerční prostory v jedinečném projektu, který nemá v České republice obdoby, projekt Vanguard Prague.Unikátní prostory ve 3. podlaží budovy o celkové ploše 95,8 m² s terasou 29,1 m², která má nádherný výhled z města.Tyto prostory se prodávají ve standardu Shell & Core což vám umožní si prostory dodělat zcela podle vlastních představ.Variabilní prostory vám umožní si je utvořit zcela podle vlastních představ, od malých prostor (např. kancelář, pobočku, bistro či obchod s potravinami) po velké, vhodné pro módní salon nebo showroom. Vanguard Prague je projekt, kde najdete penthousy s prostornými terasami, ale i netradiční menší lofty.Při velkorysé výšce stropů až 4,3 m se jedná o prostor, jehož variabilita vyráží dech. Opravdové lofty pro ty, kteří vědí, že jediným omezením je jejich vlastní fantazie.Výtahy pro automobil přímo do loftů. Recepce se službou concierge. Wellness, fitness, bazén, sauna i střešní terasy. Okna od podlahy ke stropu. Výhled na celou Prahu. To vše je Vanguard. To Vám umožní si je utvořit zcela podle vlastních představ, od malých prostor (např. květinářství, bistro či obchod s potravinami) po velké, vhodné pro módní salon nebo showroom. Prostor pro realizaci svých vizí dostala tři renomovaná architektonická studia. Každé jednotlivé řešení bude originálem vybroušeným na míru Vaší osobnosti a stylu. Lofty jsou k dispozici také ve formě Shell & Core. Svůj vysněný domov si tak můžete navrhnout sami.Projekt je situován v lukrativní lokalitě poblíž Vltavy a městské části Prahy 4 - Modřany. Místo se vyznačuje optimální dostupností jak do centra, tak do okrajových částí Prahy. V nedalekém okolí naleznete i golfové hřiště, cyklostezky a spousty zeleně.Finální podoba se může lišit od vizualizací projektu. Cena na dotaz, odvíjí se podle požadavků na celkový prostor. Neváhejte nám sdělit Vaši představu o konkrétním prostoru!

Cenacena na vyžádání
Poznámka k ceněCena na dotaz, odvíjí se podle požadavků na celkový prostor. Neváhejte nám sdělit Vaši představu o konkrétním prostoru!
AdresaČeskoslovenského exilu, Praha 4 - Modřany
IDVG351
Aktualizováno4. 12. 2019
StavbaSkeletová
Stav objektuPo rekonstrukci
Plocha užitná96 m2
Typ domuPatrový
Umístění objektuCentrum obce
Plocha podlahová67 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Makléř nemá fotografii

Oddělení prodeje

Telefon: 725... (zobrazit)

PSN s.r.o.

Seifertova 823/9
Praha

Kontaktovat makléře


Podobné nemovitosti