Prodej bytu 2+kk, Mělnické Vtelno, Chorušická, 50 m2

Chorušická, Mělnické Vtelno, Radouň

3 590 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 045 Kč /za měsíc
Spočítat stěhování
Prověřené firmy v Mělnickém Vtelně

Informace k bytu

Prodej bytu 2+kk 50 m2 (výměra dle vyh.366/2013 Sb.) v osobním vlastnictví ve III. NP. bytového domu o třech NP.v Radouni, klidné části obce Mělnické Vtelno. Byt sestává ze dvou pokojů ( obývací pokoj s kuchyňským koutem), koupelny a samostatného WC, kde je umístěn elektrokotel, je možná instalace tepelného čerpadla.
Jednotka je po rekonstrukci rozvodů elektřiny, vody a odpadu, před rokem instalováno ústřední topení a eletrokotel, ohřev vody bojler. Byt je velmi slunný a vzdušný, kuchyňská linka standardní, koupelna se sprchovým koutem, okna plastová s roletkami.
K bytu náleží užívání komory v I.PP.domu, parkovacího místa a malé zahrádky u domu. Bytový dům je situován v klidné okrajové části obce, má zateplené boční stěny, novou střechu, fungující SVJ a správu domu.
V bytového domu park s dětským hřištěm, zeleň, Mělnické Vtelno je obec s dobrou dostupností Mělníka i Mladé Boleslavi - 17 a 20 km, v obci škola, školka, obchod, minipivovar.

Parametry bytu

Cena
3 590 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Náklady na bydlení
2 910 + elektřina
Aktualizováno
16. 8. 2026
Adresa
Chorušická, Mělnické Vtelno, Radouň
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
3.
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
50 m2
Sklep
Parkování
Spočítat stěhování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Jitka Slezáková

Ing. Jitka Slezáková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Mělnickém Vtelně?

Podobné nemovitosti